Ecoegg - vajíčko na pranie (vôňa jarných kvetov), 210 praní

Ecoegg - vajíčko na pranie

Ecoegg

7243

Pracie vajíčko prináša skutočne ekologické pranie bez ďalších nákladov celý popis produktu

Cena s DPH18,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 18 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 18 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,54 €.


Celý popis produktu

Popis: Revolúcia v ekologickom praní - po kúpe tohto pracieho vajíčka už nebudete potrebovať do prania dávať žiadne zbytočné investície na prášky a aviváže. Jednoducho len vymeníte pracie náplne a pokračujete v používaní toho istého vajíčka. 

Ušetríte nielen na finančných prostriedkoch, ale zároveň tým šetrite ekológiu a nevytvárate ďalší odpad.

Pracie vajíčko Ecoegg je mimoriadne účinné, môžete s nim prať biele aj farebné prádlo, je vhodné aj na pranie plienok a detského oblečenia, keďže vďaka svojmu zloženiu neobsahuje alergény, je plne hypoalergénny. Plne tak nahradí váš bežný prací prostriedok a to bez ohľadu na to, či používate chemický alebo ekologický prací prášok, gél alebo mydlové orechy.

Pracie vajíčko sa dá používať dlhodobo - v našej ponuke sú dve veľkosti vajíčka, vajíčko na 54 praní vydrží cca 3-4mesiace a vajíčko na 210 praní využijete počas celého roka. Samozrejme, v závislosti na intenzite vášho prania :)

Vône pracieho vajíčka sú jemné, ale dostatočne silné vďaka použitiu prírodných éterických olejov. 

Ecoegg pracie vajíčka sú bez obsahu agresívnych chemických látok, neobsahuju ropné deriváty, ani fosfáty, či optické zjasňovače. Samozrejme nie sú testované na zvieratách.

Použitie: Vajíčko na pranie Ecoegg jednoducho vložíte do práčky. Vďaka obsahu peliet vytvorí v praní bohatú penu, ktorá účinne odstráni všetkú špinu. 

Turmalínové keramické pelety uvoľňujú špinu z vlákien v textílií. Biele minerálne pelety ionizujú molekuly kyslíka vo vode a menia tak jej pH. Takto upravené molekuly prenikajú až do hĺbky vlákna textílie a dôkladne odstraňujú bielkoviny a tuky – teda dve hlavné zložky nečistôt. Mechanický pohyb pracieho vajíčka v bubne počas pracieho cyklu napomáha mechanicky uvoľnenú špinu odstrániť bez toho, aby sa prádlo poškodilo.

Voda je počas prania vďaka ionizovaným molekulám kyslíka zásaditá a to bez použitia chemických látok. To napomáha prirodzenému zmäkčeniu prádla. Zásaditá voda dokáže aktívne a účinne odstrániť špinu a nečistoty z prádla aj pri nízkych teplotách.

Parametre tovaru
Krajina pôvoduVeľká Británia

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili