Ecoegg vajíčko na pranie 210 praní (viac vôní)

Ecoegg - vajíčko na pranie vôňa jarných kvetov

Ecoegg

Pracie vajíčko ecoegg prináša ekologické dlhodobé pranie bez ďalších nutných nákladov celý popis produktu

Cena s DPH17,98 €

Stovky kúpených kusov

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 17 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 17 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,51 €.


Celý popis produktu

Popis: Revolúcia v ekologickom praní. Investíciou do pracieho vajíčka EcoEgg už nebudete nútený kvôli praniu míňať na žiadne ďalšie prášky a aviváže. Jednoducho len vymeníte praciu náplň a pokračujete v používaní toho istého vajíčka. 

Ušetríte nielen na finančných prostriedkoch, ale zároveň tým šetríte ekológiu a nevytvárate ďalší odpad.

Pracie vajíčko Ecoegg je mimoriadne účinné. Môžete s nim prať:
- biele aj farebné prádlo, 
- je vhodné aj na pranie plienok,
- detského znečisteného oblečenia.

Vďaka svojmu zloženiu neobsahuje alergény. Vajíčko na pranie ecoegg je plne hypoalergénne. Nahradí váš bežný prací prostriedok a to bez ohľadu na to, či používate chemický alebo ekologický prací prášok, gél alebo mydlové orechy.

Pracie vajíčko používate dlhodobo. Investujte do pracieho vajíčka na 210 praní, ktoré využijete na pranie počas celého roka. Samozrejme, vzhľadom k intenzite vášho prania :)

Vône pracieho vajíčka EcoEgg sú jemné, ale dostatočne silné vďaka použitiu prírodných éterických olejov. Vyberte si jarné kvety alebo bavlnu.

Ecoegg pracie vajíčka sú bez obsahu agresívnych chemických látok, neobsahuju ropné deriváty, ani fosfáty, či optické zjasňovače. Nie sú testované na zvieratách.

Použitie: Vajíčko na pranie Ecoegg jednoducho vložte do práčky. Vďaka obsahu peliet vytvorí v praní bohatú penu, ktorá účinne odstráni všetku špinu,a j silno znečistené prádlo.

Turmalínové keramické pelety uvoľňujú špinu z vlákien v textílií. Biele minerálne pelety ionizujú molekuly kyslíka vo vode a menia tak jej pH. Takto upravené molekuly prenikajú až do hĺbky vlákna textílie a dôkladne odstraňujú bielkoviny a tuky – teda dve hlavné zložky nečistôt.

Mechanický pohyb pracieho vajíčka v bubne počas pracieho cyklu napomáha mechanicky uvoľnenú špinu odstrániť bez toho, aby sa prádlo poškodilo.

Voda je počas prania vďaka ionizovaným molekulám kyslíka zásaditá a to bez použitia chemických látok. To napomáha prirodzenému zmäkčeniu prádla. Zásaditá voda dokáže aktívne a účinne odstrániť špinu a nečistoty z prádla aj pri nízkych teplotách.

Parametre tovaru
Krajina pôvoduVeľká Británia

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili