Filter produktov

Vyhľadávanie na blogu

Prírodná lekáreň Počet produktov v kategórii: 16

Byliny a bylinky sú najväčšou vášňou v Babičkinej záhrade. Hoci pre mnohých "zaslepených" je bylinkárstvo len šarlatánstvo, liečba bylinkami len výmysel s placebo efektom, pre nás je fytoterapia základom nášho zdravého životného štýlu. V Babičkinej záhrade odmietame byť otrokmi čarovných chemických látok, nehľadáme zázračnú tabletku na schudnutie ani vás nebudeme nútiť piť zázračné elixíry, ktoré zmenia váš život.

Choroba je pre nás výsledkom porušenej rovnováhy organizmu, pochádza z nášho vnútra a iba tam ju môžeme vyliečiť. Často je nemoc výsledkom psychickej nestability, stresu, nadmerného zaťaženia, podvedomého odmietania, či neprijatia. Alternatívna medicína prináša pomoc pri najrôznejších typoch ochorení - či už ide o bežné prechladnutie alebo ťažšie ochorenia ako žalúdočné vredy, helicobakter, či rakovina. Choroba sa môže navovok prejavovať aj kozmetickými poruchami - ekzémy, vypadávanie vlasov, nadváha, slabé nechty,opuchnuté oči. Všetky tieto signály nás upozorňujú na nedostatok vitamínov a minerálov v tele, ktoré je potrebné doplniť.

V našej ponuke nájdete liečivé bylinky podľa jednotlivých druhov (napríklad anýz, kapucínka, podbeľ...) alebo ako súčasť bylinných zmesí. Nesmú chýbať liečivé tinktúry a extrakty, prírodné maste, zdravé šťavy či liečivé oleje.

Zázraky z božej lekárne sú v našom online obchode blízko aj k vám :)

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 16 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 16 položiek