Filter produktov

Aktívne filtre
  Výrobca

  Vyhľadávanie na blogu

  Potraviny Počet produktov v kategórii: 15

  Zdravý životný štýl začína zdravou výživou a jej základom a nevyhnutnosťou sú potraviny. Zdravá potravina je taká, ktorá neobsahuje konzervanty, umelé príchute, farbivá, éčka ani neprirodzené vône a jej energetická hodnota je vysoká. Často sú takéto potraviny pestované v ekologickom poľnohospodárste, vyrábané v podnikoch, ktorým záleží na trvale udržateľnom rozvoji. Medzi zdravé potraviny sa najčastejšie zaraďuje zelenina a ovocie, strukoviny, sója, obilniny, klíčky.. Niektoré potraviny majú kvôli svojim výnimočným účinkom na zdravý organizmus označenie superpotravina, superfood.

  Nech sa páči, naša špajza je pre vás otvorená, pokojne nahliadnite. Nájdete v nej potraviny pre špeciálne diéty, ktoré vznikajú zo zdravotných dôvodov alebo z presvedčenia - alergia na lepok, na laktózu, raw stravovanie, veganstvo. V našom online obchode nenájdete éčka v potravinách, ale rozhodne tu nájdete produkty, ktoré vám pomôžu ak vás trápi nadváha, nechutenstvo, či iný zdravotný problém.

  Prehrabte sa v našej online ponuke a objavte napríklad tajomstvo skvelého sypaného čaju, či prírodných sladidiel.

  Naše potraviny budú základ vaše zdravé recepty. V Babičkinej záhrade vám ponúkame bohatý výber potravín za výhodné ceny. Nezabudnite, všetko máme skladom a ku každej objednávke pribalíme darček. Sme bioobchod, aký ste ešte nezažili :)

  na stránke
  Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek
  Zobrazených 1 - 12 z 15 položiek