DOPRAVA A PLATBA

Doprava pri objednávkach cez eshop Babičkina záhrada je možná týmito spôsobmi:

  • prostredníctvom Slovenskej pošty - zásielka vám bude doručená cca do 3 pracovných dní od odoslania z nášho skladu na adresu doručenia. V prípade, že ide o menší balík do 1kg a poštár vás nezastihne doma, zanechá vám v schránke "žltý lístok". Pri väčších balíkoch nad 1 kg budete mať balík uložený na pošte a ihneď ako pošta prijme váš balík, budete o tom informovaný mailom alebo sms. V prípade, že oznámenie nedostanete do 3 pracovných dní odkedy sme vám balík odoslali, informujte sa prosím na vašej pošte a uveďte podacie číslo, ktoré sme vám zaslali pri odoslaní objednávky. Alebo zavolajte nám na 0948 849 894 a radi vám pomôžeme.

  • prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS - zásielka vám bude doručená do 24 hodín od odoslania z nášho skladu na adresu doručenia. Kuriér má 3 pokusy o doručenie -prvý, tretí a piaty deň (v cene). Ak sa to nepodarí, balík sa vracia späť k nám do eshopu. Kuriér vám bude volať vopred aby sa dohodol na čase doručenia. Ak vás nezastihne, zanechá vám v schránke avízo s číslom balíka. Na základe neho môžete kuriéra spätne kontaktovať a dohodnúť si prevzatie balíka v depe GLS. Bezplatná linka GLS je 18585.

  • Osobný odber v skladových priestoroch - Potravinárska 6, Nitra - Najrýchlejší spôsob dopravy, ktorý máte úplne zadarmo. Ak ste z Nitry, odporúčame si objednávku vytvoriť na internete a u nás si ju už len vyzdvihnúť. O tom, že je vaša objednávka pripravená vás budeme informovať mailom alebo telefonicky. Vyzdvihnúť si ju u nás môžete každý pracovný deň od 8.00-16:00

  • rozvoz tovaru v rámci Nitry - absolútne bezproblémový nákup. Dostanete svoju objednávku až k vašim dverám. Pri objednávke si vyberte možnosť rozvoz Nitra. Odosielame našim prepravcom v rámci mesta Nitry, platba pri tomto spôsobe prepravy je možná len vopred (nie v hotovosti vodičovi)
  • prostredníctvom Zásielkovne - pripravujeme na spustenie....

zabalené, čakáme na kuriéra :)

Platba za objednávky cez eshop Babičkina záhrada je možná týmito spôsobmi:

(spôsob platby ako aj dopravy si vyberiete v nákupnom košíku)

  • dobierka - pri doprave Slovenskou poštou aj kuriérom GLS v hotovosti pri preberaní balíka
  • platba vopred na účet - všetky údaje potrebné na prevod vám prídu po odoslaní objednávky v potvrdzujúcom maili. Neplaťte, prosím, za objednávku skôr ako vás vyzveme :) Po obdržaní platby na našom účte objednávku expedujeme zvolaným prepravcom.
  • Trustpay, Trustcard - zaplatiť môžete ihneď pri odosielaní objednávky
  • Osobne - pri objednávkach s vyzdvihnutím v našej kamennej predajni alebo v skladových priestoroch. Na oboch miestach je možné platiť platobnou kartou alebo v hotovosti.

Balné neúčtujeme. Krabice recyklujeme podľa hesla: "Používame škaredé škatule. Šetríme stromy :)"

Doručenie do ČR a Rakúska - posielame prepravnou spoločnosťou GLS. Spôsob úhrady je možný iba platbou vopred na účet.

Prehľadná tabuľka cien poštovného:

Save