DOPRAVA A PLATBA

Zásielky pre vás doručujeme po celom Slovensku. Doručujeme aj do Čiech, Rakúska, Nemecka, Maďarska, Poľska, Rumunska, 

Doprava pri objednávkach cez eshop Babičkina záhrada je možná týmito spôsobmi:

 • prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS - zásielka vám bude doručená do 24 hodín od odoslania z nášho skladu na adresu doručenia.

  Keď odovzdáme balík do spoločnosti GLS, dostanete sms a email oznámenie o prijatí zásielky. V deň doručovania zásielky dostanete sms a email o predbežnom časovom úseku doručenia. Kuriér má 3 pokusy o doručenie - prvý, druhý a piaty deň. Ak sa to nepodarí, balík sa vracia späť k nám do eshopu. Kuriér vám bude volať vopred, aby sa dohodol na čase doručenia. Ak vás nezastihne, zanechá vám v schránke avízo s číslom balíka. Na základe neho môžete kuriéra spätne kontaktovať a dohodnúť si prevzatie balíka. Kontaktná linka GLS je 18585.

  Za produkty môžete zaplatiť vopred na bankový účet (pošleme vám podklady k platbe) alebo v hotovosti (dobierkou) kuriérovi pri doručovaní zásielky.

 • prostredníctvom Slovenskej pošty - zásielka vám bude doručená do 1-3 pracovných dní od odoslania z nášho skladu ako balík na poštu

  Balík budete mať uložený na pošte a ihneď ako pošta prijme váš balík, budete o tom informovaný mailom alebo sms. V prípade, že oznámenie nedostanete do 3 pracovných dní odkedy sme vám balík odoslali, informujte sa prosím na vašej pošte a uveďte podacie číslo, ktoré ste dostali v sms alebo emailom pri odoslaní objednávky. Alebo nám zavolajte na 0948 849 894 a radi vám pomôžeme.

  Za produkty môžete zaplatiť vopred na bankový účet (pošleme vám podklady k platbe) alebo v hotovosti (dobierkou) na pošte pri prevzatí zásielky.

 • osobný odber v skladových priestoroch v Nitre - po odoslaní objednávky vám produkty pripravíme v sklade na Štúrovej ulici 2972/63A v Nitre.

  O tom, že si môžete obľúbené produkty prísť vyzdvihnúť, vás budeme informovať e-mailom alebo telefonicky.
  Za produkty môžete zaplatiť vopred na bankový účet (pošleme vám podklady k platbe) alebo v hotovosti keď si prídete vyzdvihnúť objednávku.

 • rozvoz tovaru v rámci mesta Nitry - absolútne bezproblémové dodanie v Nitre.

  Dostanete svoju objednávku do rúk na akúkoľvek adresu v rámci Nitry. Pri objednávke si vyberte možnosť "Rozvoz mesto Nitra". Odosielame kuriérom GLS v rámci mesta Nitry, platba pri tomto spôsobe prepravy je možná vopred bankovým prevodom alebo na dobierku.

  Za produkty môžete zaplatiť vopred na bankový účet (pošleme vám podklady k platbe) alebo v hotovosti (dobierkou) kuriérovi pri doručovaní zásielky.

 • prostredníctvom Zásielkovne do celej Európskej Únie, resp všade tam, kde majú dosah. Cena na vyžiadanie.

zabalené, čakáme na kuriéra :)

Platba za objednávky cez eshop Babičkina záhrada je možná týmito spôsobmi:

(spôsob platby ako aj dopravy si vyberiete v nákupnom košíku)

 • dobierka - pri doručovaní kuriérom GLS aj Slovenskou poštou v hotovosti pri preberaní balíka
 • platba vopred na účet - všetky údaje potrebné na prevod vám pošleme po zadaní a skompletizovaní objednávky v potvrdzujúcom e-maili. Neplaťte, prosím, za objednávku skôr ako vás vyzveme :) Po obdržaní platby na našom účte objednávku expedujeme zvoleným prepravcom.
 • osobne - pri objednávkach s vyzdvihnutím v skladových priestoroch. Možné je zaplatiť vopred bankovým prevodom alebo v hotovosti (nie je možné platiť kartou). 

Balné neúčtujeme. Krabice recyklujeme podľa hesla: "Používame škaredé škatule. Šetríme stromy :)"

Doručenie do ČR a Rakúska - posielame prepravnou spoločnosťou GLS. Spôsob úhrady je možný iba platbou vopred na účet.

Prehľadná tabuľka cien doručenia:

Doprava a platba kuriérom GLS

Výška objednávkyPoštovné a balnéPríplatok za dobierku
do 49,99 eur2,90 eur1 eur
od 50 eur1,90 eur1 eur
od 79 eurzdarma1 eur


Doprava a platba Slovenskou poštou

Výška objednávkyPoštovné a balnéPríplatok za dobierku
do 49,99 eur3,50 eur1 eur
od 50 eur2,50 eur1 eur
od 79 eurzdarma1 eur


Doprava a platba kuriérom GLS do zahraničia (platba len vopred na bankový účet)

KrajinaPoštovné a balné
Česká republika6,90 eur
Rakúsko8,90 eur

Save