Filter produktov

Aktívne filtre

  Vyhľadávanie na blogu

  Rooibos, honeybush a iné Počet produktov v kategórii: 1

  Rooibos je známy svojím vysokým obsahom minerálov a stopových prvkov, vynikajúci je tiež chladený. Uvoľňuje prehnané napätie, stres, odporúča sa na večer pred spaním, bojuje proti poruchám spánku. Je vhodný pre tehotné, dojčiace aj malé deti.

  Okrem iného: Upokojuje podráždené oči. Ak máte problém s vačkami pod očami, pomôžu Vám vlažné obklady z rooibosu. Znižuje u mamičkách riziko zápalu prsníkov, pri zápale sa odporúčajú vlažné obklady a tiež kúpele. Tiež sa ako kúpeľ dá využiť pri začervenaných záparoch u detí. Dodáva telu dostatok energie a napriek tomu neobsahuje kofeín.

  Honeybush - čaj vďačí za svoje meno krásnej medovej vôni svojich žltých kvetov. Pomáha pri nachladnutí a chrípke, zápaloch horných dýchacích ciest, deťom pri nechutenstve. Predchádza civilizačným chorobám ako nádorové ochorenia, kardiovaskulárne choroby, znižuje hladinu cukru a cholesterolu, upokojuje nervovú sústavu, reguluje menštruačný cyklus. Pri vonkajšom použití pomáha odstraňovať ekzémy a vyrážky. Neobsahuje skoro žiadny kofeín a triesloviny, preto je vhodný aj pre deti. Má príjemne nasladlú chuť, preto sa nemusí ani dosladzovať.

  Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
  Zobrazených 1 - 1 z 1 položky