Vyhľadávanie na blogu

Koreniny Počet produktov v kategórii: 17

Korenie a koreniny sú hneď po bylinkách tým najdostupnejším liečivým prostriedkom! Nielenže  kvalitné koreniny dokážu ozvláštniť každé jedlo a urobiť ho výnimočným, ale majú tiež blahodárny vplyv na naše telo i myseľ.

Zabudnite na univerzálne žlté dochucovadlo, po ktorom chutí každé jedlo rovnako a naberte odvahu siahnuť po kurkume, zázvore, pravom vanilkovom prášku či grilovacích bylinkách bez soli.

Radi varíte a pečiete? V Babičkinej záhrade nájdete hneď niekoľko zázrakov, ktoré vaše pečenie a varenie ešte vylepšia. Korenie, ktoré ponúkame zásadne v bio kvalite dodá jedlám nezameniteľnú chuť- vyskúšajte do jedál pridať napríklad škoricu, kurkumu, cesnak, či zázvor od Sonnentor. Medzi naše najobľúbenejšie však patria korenia na koláčiky - voňavý vanilkový prášok, či zmes korenia Sila kvetov, ktorá vaše koláče nielen ochutí, ale aj ozdobí jedlými kvietkami. Nesmieme zabudnúť na základ každého vianočného pečenia - perníkové korenie od Sonnentor - ktoré je tak voňavé a chutné, že naše vianoce a vianočné cukrovinky si bez neho už nevieme predstaviť.

Vyberajte a nechajte sa zlákať predstavou skvelých vôní a blahodárnych účinkov korenín.

Každé korenie a semiačka majú svoje silné liečivé účinky na zdravotné problémy, pri ktorých môžu byť účinnou podpornou liečbou.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 17 položiek