Podľa typu pleti Počet produktov v kategórii: 1

Poznáte svoj typ pleti?

Ak vás trápi lesklá pokožka hlavne v T bode v okolí nosa a na lícach, máte pravdepodobne mastnú pleť. Tá má často sklon k akné, k nepríjemným čiernym bodkám na nose a čele, ktoré netrápia len v puberte, ale často aj v dospelom veku.

Naopak, ak sa vám na lícach tvoria jemné šupinky, vaša tvár býva napätá a bez lesku - ste typ so suchou pleťou. Základnou starostlivosťou by pre vás mal byť kvalitný hydratačný krém a dostatočný pitný režim. Pomôže aj zmena stravy a jej obohatenie o vitamín E a minerály.

Citlivá pleť sa vyznačuje častými alergickými reakciami na zmeny prostredia, kozmetiky, podráždene môže reagovať dokonca aj na zmenu kvality vody. Táto pokožka býva často červená, tvoria sa na nej vyrážky, možné je aj silné svrbenie. Citlivá pleť má sklon k tvorbe ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení. Starostlivosť o tento typ pleti môže byť veľmi náročná - biokozmetika z prírodných látok je pre citlivú pleť ako stvorená, vzhľadom na to, že neobsahuje škodlivé chemické látky, ktoré môžu pleť vysušovať a vyčerpávať.

V Babičkinej záhrade si každý nájde produkty pre kvalitnú pleťovú staroslivosť, stačí si len vybrať .)

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky