Filter produktov

Aktívne filtre

  Vyhľadávanie na blogu

  Proteíny a superfoods Počet produktov v kategórii: 4

  Ak sa hoc aj okrajovo zaujímate o zdravú stravu, určite ste už počuli o superfoods. Čo to presne je? Je to ucelené označenie pre tzv. superpotraviny - teda potraviny, či potravinové doplnky s mimoriadne významnými vlastnosťami. Obsahujú veľké množstvo vitamínov, antioxidantov, minerálov, či stopových prvkov a sú výnimočné svojimi účinkami na zdravie. Skrátka, superpotraviny sú super a v zdravom jedálničku by rozhodne nemali chýbať. Superfood by mali byť konzumované v čerstvom stave - raw - aby bola zachovaná ich maximálna účinnosť a najlepšie ich kupovať v bio kvalite.

  Superpotravín je mnoho. Medzi superfood zaradzujeme napríklad acai bobule, aloe vera, camu camu, semienka goji, chlorellu, lucuma, spirulina, produkty z včiel (med, propolis..). Pridajte si ich do svojich receptov na zdravé raňajky, či do iných vašich obľúbených jedál.

  Proteíny -bielkoviny- potrebné pre budovanie svalovej hmoty, zdroj energie, tvorba hormónov, udržiavanie hormonálnej rovnováhy, pre správne fungovanie imunity. Dostatočný príjem proteínov - bielkovín, je dôležitý aj pre správne využívanie tukových zásob ako zdroja energie. To význemne pomáha pri chudnutí, pri redukčných diétach.. Proteíny sa vo vysokej miere nachádzajú v bežnom jedle (vajcia, mäso, orechy, strukoviny..) Ak však chcete do stravy zaradiť proteín s dodatočne pozitívnymi účinkami na vaše zdravie odporúčame vám konopný proteín, srvátkový proteín,kazeínový proteín, tekvicový proteín, či proteín z chia semien. V našej ponuke ich nájdete v skvelej kvalite a výhodnej cene.

  Všetky superpotraviny a proteíny sú zahrnuté v tejto kategórií, skúšajte, chutnajte a dajte nám vedieť, či ste spozorovali účinky na svojom vlastnom zdraví. My ich môžeme len odporúčiť!

  Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
  Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek