Vitamíny, minerály, probiotiká, vláknina Počet produktov v kategórii: 18

Chýbajúce minerály a vitamíny v tele sa môžu prejaviť únavou, malátnosťou, kŕčami v lýtku, tikaním v oku a ďalšími prejavmi. Naistom si budete až po rozbore krvi, kde výsledok ukáže, ktorý z uvedených minerálov Vám chýba. Najčastejšie je to železo, vápnik alebo selén. Pri chýbajúcich vitamínoch a mineráloch je základným krokom úprava stravy - zvýšiť príjem potravín, ktoré dané vitamíny obsahujú (mak obsahuje vápnik, špenát železo, jód v morských plodoch a riasach na štítnu zľazu..). Pri chronických a akútnych stavoch doporučujeme dopĺňať si vitamíny a minerály aj tabletkovou formou - v našej ponuke nájdete bežné produkty (vitamín D, vitamín K, vitamín A, vitamín C, zinok, B12, horčík - magnézium..) ale aj minerály na odkyslenie organizmu, rybí olej, omega 3 mastné kyseliny s účinkom na srdce, cievy a tuky v krvi. Samozrejmosťou sú Schindeleho minerály - prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

Prírodné probiotiká v bio kvalite ocení každý, kto chce mať zdravú črevnú mikroflóru. Odporúčame ich užívať pri problémoch s trávením, s nadúvaním, zápchou, probiotiká sú vhodné aj pre deti (ak vaše dieťa alebo vy musíte náhodou podstúpiť liečbu antibiotikami, užívanie probiotík by malo byť nutnou súčasťou tejto liečby).

Súčasťou zdravej výživy by mala byť aj strava bohatá na vlákninu pre vaše zdravé trávenie. Prípravky s vlákninou a lecitínom nájdete v tejto kategórií.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 18 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 18 položiek