Xylitolové žuvačky, rôzne príchute

xylitolove-zuvacky-bez-aspartamu-

Hager&Werken GmbH& Co.KG

Zdravé žuvačky bez cukru a aspartamu vhodné na odstraňovanie zubného povlaku celý popis produktu

Cena s DPH3,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Až 100% redukcia kazov vďaka zníženému počtu povlakov  a kyslých bakterií. Vhodné pre diabetikov, neobsahuje aspartam. Zabraňuje xerostomii, redukuje prenos kazov z matky na dieťa. Neobsahuje glutén, pepermintová a mätová príchuť, obsahujú mentol. Obsahujú bylinný glycerín.

Žuvačky sladené 100% prírodným Xylitolom. Účinne zabraňujú tvorbe zubného povlaku a kyslých baktérií, ktoré sú pôvodcom vzniku zubného kazu. 

Pomáhajú s remineralizáciou zubnej skloviny a zvyšujú tvorbu slín. V balení 30 ks.   Vlastnosti a účinok:   žuvačky NEobsahujú cukor, aspartam, sorbitol a fruktózu znižujú kazivosť zubov, až o 100% znižujú plak a usadeniny na zuboch, pomáhajú s remineralizáciou zubnej skloviny odstarňujú sucho v ústach bez lepku, obsahujú glycerín z rastlinných surovín, nie sú vegan (obsahujú včelý vosk) zanechávajú príjemný pocit v ústach, bez pocitu podráždenia ďasien a zubnej skloviny.

Zloženie: Xylitol, guma, prírodná aróma, glycerín (rastlinný), arabská guma, sójový lecitín (bez GMO), oxid titaničitý, včelí vosk. Nie sú vhodné pre vegánov.

Použitie: Použite po jedle alebo na zlepšenie dychu počas dňa.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem30ks
Krajina pôvoduNemecko
Skladovaniev suchu

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili