Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Eko uhlíková bieliaca zubná kefka SOFT, 2 ks

Zubná kefka s revolúčnou technológiou čistenia zubov. Rôzne farby.

Čítať ďalej
5,50 € (s DPH)
*
Kód:
6418
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Skladom
Popis

Popis: Rozjasniť zuby uhlíkom? Áno, funguje to! Nová švajčiarska značka Megasmile prekvapila trh zubnou kefkou, ktorá leští zuby mikročasticami uhlíka a tak im prinavracia prirodzenú belosť. Je vyrobená z obnoviteľných surovín a vďaka štýlovej čiernej farbe prebúdza ducha modernej doby. Vonkajšie rady štetín kefky Black Whitening sú tvorené karbónovými vláknami, ktoré obsahujú uhlíkové mikročastice.

Efekt Whitening funguje ako pri gume na gumovanie: pri čistení sa uhlíkové častice uvoľňujú a odstraňujú zafarbenie zubov a povlaky. Keďže je uhlík oveľa mäkší ako zubná sklovina, nepoškodzuje zuby.

COOL-ový vzhľad a ekologický príklad - Black Whitening nielen že dobre vyzerá, je tiež príkladom s ohľadom na ekológiu. Rukoväť je vyrobená z kukuričného škrobu, teda zo 100%-ne obnoviteľnej suroviny. Ďalšia zvláštnosť: keď kefka leží na umývadle, nespadne vám štetinami do vody, ale vždy sa otočí na chrbát. Kefka je ohybná, pohyblivá a čierna, ľahká ako pierko, tiež opticky príťažlivá. Dizajn je zameraný na funkčnosť. Bola navrhnutá a vyvinutá mladým švajčiarskym dizajnérom a stotožňuje sa so zadaním skúsených zubných lekárov. 2 kusy v balení.

Pozn.: Kefky sú balené po 2ks. Vybrať si môžete z farebných kombinácií. Napíšte nám ich do poznámky.Čítať ďalej
Detaily produktu
6418

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Švajčiarsko
Váha/gramáž/objem
2ks
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu