Zubná kefka Soladey J3X

zubna-kefla-soladey-jx3

Soladey

Revolučná zubná kefka Soladey pre úplne iný pocit z čistenia zubov. Dokonalá dentálna hygiena a krásne biele zuby celý popis produktu

Cena s DPH45,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 45 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 45 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 1,35 €.


Celý popis produktu

Popis: REVOLUČNÁ ZUBNÁ KEFKA  SOLADEY-ECO JE NA SLOVENSKU NOVINKOU V OBLASTI DENTÁLNEJ HYGIENY A BIELENIA ZUBOV. Hnacím motorom zubnej kefky SOLADEY-ECO je svetlo.

Soladey‐J3X rozkladá kyselinu mliečnu.

Predmetom skúmania  bolo, koľko kyseliny mliečnej baktérie S.Mutance  vyrobia. Meraním hodnoty pH bolo overené, že kyselina mliečna sa rozkladá postupne.

obr. https://www.soladey-eco.com/sk/zubne-kefky/soladey-j3x-titanium-soft-5.html

V rukoväti zubnej kefky sa skrýva titándioxidová tyčinka, vďaka ktorej budú Vaše zuby čistejšie a najmä zdravšie.

Titándioxidová tyčinka sa aktivuje akýmkoľvek svetelným zdrojom (denným alebo umelým svetlom). Po aktivácii svetlom začne vylučovať záporné nabité ióny. 
Tie sa v ústnej dutine zmiešajú so slinami a reagujú s kladne nabitými iónmi obsiahnutými v kyseline zo zubného povlaku. Po vzájomnej reakcii sa v ústach mení pH slín. Následne sa kyselina zneutralizuje, zubný povlak sa rozloží a prostredie v ústach sa mení z kyslého na neutrálne.
Práve to je dôležitý moment, kedy sa naša zubná sklovina stáva odolnejšou voči nežiaducim baktériám.

Titándioxid je kov, ktorý nekoroduje a ktorý využíva aj potravinársky, či stavebný priemysel najmä vďaka jeho antibakteriálnym účinkom. Pomocou neho sa rozbieha antibakteriálna reakcia, ktorá pomáha kefke dosahovať vynikajúce výsledky v oblasti dentálnej hygieny.

UŽ STE SA STRETLI SO ZUBNOU KEFKOU, KTORÁ VYMENILA ZUBNÚ PASTU ZA SVETELNÝ ZDROJ A PRITOM BY BOLA ÚČINNEJŠIA AKO BEŽNÁ ZUBNÁ KEFKA, KTORÚ POUŽÍVATE?

Vďaka iónovej reakcii, ktorá nastáva pri použití zubnej kefky SOLADEY-ECO, zubný povlak priľne k zubom oveľa ťažšie. 
Životnosť zubnej kefky SOLADEY-ECO dosahuje pri správnom používaní až niekoľko rokov.

Vaše zuby sú už pri bežnej starostlivosti zdravšie a belšie, a to bez použitia najnovších dentálnych prostriedkov. Malé množstvo vody a svetla Vám zabezpečí komplexnú dentálnu hygienu.

Pri čistení treba dbať na to, aby na titándioxidovú tyčinku dopadalo čo najviac svetla. Čím bude svetlo silnejšie, tým lepší bude výsledok iónovej reakcie, tým budú vaše zuby belšie.

Okrem toho je zubná kefka SOLADEY J3X  ideálna na cestovanie a použitie mimo domova, pretože pre dokonalé vyčistenie zubov nevyžaduje použitie zubnej pasty a namiesto vody postačujú sliny. Zubná kefka SOLADEY J3X má prírodný antibakteriálny účinok.

ZUBNÁ KEFKA SOLADEY J3X MÁ PRI SPRÁVNOM POUŽÍVANÍ NEOBMEDZENÚ ŽIVOTNOSŤ. PRAVIDELNE VŠAK TREBA VYMIEŇAŤ HLAVICE A ČISTIŤ POLOVODIČOVÚ TYČINKU.

Aby ste dosiahli optimálne využitie zubnej kefky, je potrebné pravidelne (cca každé 3 mesiace) vymeniť náhradnú hlavicu kefky. Tyčinku udržujte stále čistú použitím čistiacej kefky na odstránenie usadenín.

Pre správnu techniku použitia štetiniek a správny výber typu kefky sa poraďte s odborníkom na ústnu starostlivosť.

V ponuke nájdete aj vymeniteľné náhradné hlavice Soladey pre celú rodinu.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1ks
Krajina pôvoduJaponsko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu