Silikónová zubná kefka na prst pre deti

silikonova-kefka-na-prst-na-prve-zubky

Jack and Jill

3615

Kefka na prst je ideálna na čistenie prvých zúbkov celý popis produktu

Cena s DPH5,64 €

Pozor: skladom posledné kusy

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Silikónová zubná kefka na prst – 2 ks v balení.  Bola navrhnutá na jednoduchý a efektívny štart správnej ústnej hygieny. Jednoduchá na použitie, jemná k ďasnám, netoxická a bez BPA. Je vhodné ju používať s prírodnou zubnou pastou . Vhodná na cestovanie.

Materiál: 100% lekársky a potravinársky silikón, obal: Kartón z recyklovaného papiera a okienko zo 100% kukuričného škrobu.

Použitie: Obojstranná: použite „kefkovú“ stranu na jemné vyčistenie zubov dieťatka. „Jamkovú“ stranu použite na masáž ďasien – skvelé pre ďasná, z ktorých vyrastajú zúbky.

Tip Babičkinej záhrady: Vždy sa uistite, že vaša Jack N’Jill silikónová zubná kefka na prsty je čistá. Umývajte ju teplou mydlovou vodou. Je možné ju sterilizovať. Uchovávajte v čistej nádobe. Použitie u dieťaťa/dojčaťa je samozrejme dovolené len za asistencie dospelého.

UPOZORNENIE: Toto nie je cumlík! Nepoužíva sa na sanie ani žuvanie. Kefka žuvanie nevydrží! Pri poškodení, či natrhnutí okamžite zahodiť. Kefka je ohľaduplná voči prírode. Balenie rozložiteľné v prírode. 

Parametre tovaru
Krajina pôvoduAustrália
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili