Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Detská zubná kefka Koala

Bio zubná kefka Jack 'n Jill s ergonomickou rúčkou a jemnými štetinami

Čítať ďalej
Limitovaná akcia
3,13 € (s DPH) 3,92 €
* 1-2 dni
Kód:
3617
Výrobca:
Štítky:
bio
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Popis: BIO zubná kefka pre deti, BEZ BPA a BEZ PVC, už od prvých zúbkov. Kompostovateľná a v prírode rozložiteľná rúčka. Táto biokefka má rúčku vyrobenú zo 100% kukuričného škrobu (geneticky nemodifikovaného) a mäkkých nylonových štetiniek. Je prvá svojho druhu na svete, navrhnutá pre deti. 

Materiál: Zaoblené nylonové štetinky (mäkké) pre dokonalé čistenie. Ergonomická rúčka vyrobená zo 100% kukuričného škrobu. obal: Kartón z recyklovaného papiera a okienko zo 100% kukuričného škrobu.

Použitie: Prostredníctvom len minimálneho tlaku čistite zuby krúživými pohybmi. Používajte spolu s prírodnou zubnou pastou. Meňte kefku každých 8 týždňov alebo aj skôr, ak sa zničí. Vymeňte kefku po chorobe. Dôkladne opláchnite pred aj po použití. Môže sa sterilizovať. Štetinky nechajte vysušiť za prístupu vzduchu.

Návod na likvidáciu: 1. Odlomte hlavičku kefky. 2. Opatrne sa jej zbavte. Ak je to možné, konzultujte miestny program recyklácie. (Nylon je recyklovateľný). 3. Zvyšok kefky umiestnite do svojho kompostu. Zvyčajne trvá 90 dní, kým sa v komerčnom komposte rozpadne. Rozhodli ste sa správne – nech už sa kefky zbavíte akýmkoľvek spôsobom, môžete si byť istí, že sa nestane súčasťou skládky na ďalších milión rokov – na rozdiel od mnohých zubných kefiek, ktoré sa dnes používajú.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte bez dozoru dospelých. Nežujte ani nehryzte!  Tento produkt je ohľaduplný voči prírode! Balenie rozložiteľné v prírode.

Čítať ďalej
Detaily produktu
3617

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Austrália
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa