Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Čierna zubná pasta s citrónom bez fluoridu

Manna zubná pasta v netradičnej čiernej farbe spoľahlivo odstraňuje zubný povlak a dodáva svieži dych

Čítať ďalej
8,50 € (s DPH)
*
Kód:
5852
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené1
Pridať do želaní
Skladom
Popis

Popis: Manna bola vždy známa tým, že sa nezľakne výziev. Rovnako, ako boli v začiatkoch považované za novinky prírodné, čisté mydlá bez chemikálií, aj toto mydlo spočiatku medzi zákazníkmi vzbudzovalo nedôveru. Nie je však dôvod sa obávať, zlý produkt od Manna jednoducho neexistuje :)

Uhľovo čierna zubná pasta je bez fluoridu, obsahuje fyzické čistiace zložky, preto účinne odstráni povlak z Vašich zubov. Tajomstvom novučičkej, výnimočnej, voňavej Manna zubnej pasty je 100% prírodné lekárske uhlie. V Ázii sa táto špeciálna zložka používa na čistenie zubov už veľmi dlhú dobu, pretože je schopná urobiť Vaše zuby ešte krajšími.

Starostlivosť o zuby bez chemikálií je špecialitou aj vo svete prírodnej kozmetiky – ak ste ešte doteraz nepoužívali prírodnú zubnú pastu, mali by ste vedieť, že: môže to byť prekvapujúci zážitok, ktorý ste doteraz nepoznali, pretože menej pení. Na oplátku je táto pasta naplnená takými čistiacimi zložkami, akými sú uhličitan vápenatý a kremeň, ktoré kvôli rôznym veľkostiam čistiacich zložiek čistia Vaše zuby mnohostranne a Vašu zubnú pastu urobia hodvábnou.O chuť a božsky čistú vôňu tejto špeciality, čiernej ako noc, sa stará prírodný citrónový esenciálny olej.

Upozornenie: esenciálne oleje zubnej pasty môžu u precitlivených vyvolať alergické reakcie.
Ingredients/INCI: Glycerin Aqua Hydrated Silica Calcium Carbonate Decyl Glucoside Xylitol Activated Charcoal Sodium Chloride Citrus Medica Limonum Oil Xanthan Gum Limonene CitralČítať ďalej
Detaily produktu
5852

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Maďarsko
Váha/gramáž/objem
75ml
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt