Bambusová zubná kefka Health

bambusova-kefka-health-ekologicka-kefka

Oken Brush Factory

3264

Čistite si zuby ešte zdravšie. Ekologická kefka z bambusu je tou správnou voľbou. celý popis produktu

Cena s DPH3,55 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 3 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 3 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,09 €.


Celý popis produktu

Popis: Táto zubná kefka je z mnohých hľadísk najzdravšia voľba. Je vyrobená  z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa požiadavky uložené Svetovým Sympóziom orálnej hygieny. Štetinky sú vyrobené z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. 

Neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.  Má mäkké štetinky a rúčka je odolná vode.Parametre tovaru
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduČína
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
skvelá
03.12.2018

Používam ju cca 2 mesiace - výsledok - po pár dňoch mi zmizli nepekné fľaky na zuboch čo som mala z kavy a čajov. A to som sa roky s tým problémom trápila. Po dentálnej hygiene sa mi vždy po nejakom čase vytvorili znova a znova, nepomáhali ani kvalitné plastové zubné kefky čo som roky používala od zn.Cur....x. Kefka je tvrdšia, ale netreba tlačiť na zubnú sklovinu, celkom fajn mi pomasíruje pri umývaní zubov aj ďasná, štetinky sú stále v plnom počte a nezmenené - nie sú nijak opotrebované.
Vysoká spokojnosť, plastovú kefku už nechcem ani vidieť.

    Pridať príspevok
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu