Bambusová zubná kefka Bamboo

bambusova-kefka-bamboo-ekologicka-kefka

Oken Brush Factory

3265

Najekologickejšie čistenie zubov. Kefka je plne biologicky rozložiteľná. Mäkké bambusové štetinky. celý popis produktu

Cena s DPH3,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 3 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 3 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,09 €.


Celý popis produktu

Popis: Táto zubná kefka je vyrobená výlučne z bambusu. Rúčka je z tepelne  ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy a kefka ako celok je bez zvyšku ekologicky kompostovateľná.

Kefka neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera. Má mäkké štetiny a rúčka je odolná voči vode.



Parametre tovaru
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduČína
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
zubná kefka budúcnosti
24.10.2016

Túto zubnú kefku používam už skoro pol roka (furt tú istú) - kúpila som ju na Ekotopfilme a hneď začala používať. Dovtedy som používala kefku jednej známej švajčiarskej značky začínajúcej na rovnaké písmenká... a môžem teda povedať len toľko, že dovidenia :) táto bambuska ma úplne očarila, lebo má aj tie štetiny z bambusu - je dokonalá. Voda jej vôbec nevadí, nepĺzne ani nič. Je jemná k ďasnám. Nemá chybu. Keby sa na celom svete vyrábali kefky len z bambusu, ktorý rastie ako z vody, tak koľko veľa plastového odpadu by sme ušetrili!!! Pri tejto kefke už zostanem navždy!!!

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu