Sada voskových obrúskov (3ks)

Sada voskových obrúskov (3ks)

BeEco PACK

7650

Ekologický obal zo 100% bavlny a včelieho vosku. Šikovná náhrada potravinovej fólie.  celý popis produktu

Cena s DPH17,30 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 17 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 17 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,51 €.


Celý popis produktu

Popis: Ak hľadáte ekologickú náhradu potravinovej fólie, máme pre vás toto šikovné riešenie. Voskové obrúsky zo 100% bavlny a včelieho vosku, ktoré sú plne organické a rozložiteľné v prírode. Môžete ich opakovateľne použiť a jednoducho umyť. Oceníte ich všestranné využitie, na zakrytie a ochranu misiek, ovocia a zeleniny, potravín.

Sada obsahuje tri voskové obaly vo veľkostiach 20 cm x 20 cm,  26 cm x 26 cm a 33 cm x 33 cm.

Obrúsky sú umývateľné, tvárne, znovu použiteľné, 100% rozložiteľné, kompostovateľné a eko!

Použitie: Obrúsok sa dá ľahko formovať a pekne priľne napríklad na objekt. Možnosti jeho využitia sú rôzne, môžete do neho zabaliť napríklad desiatu do školy či na výlet.

Čistenie obrúskov: Obrúsok sa dá opakovateľne umyť a opäť použiť. Umývajte ho len vo vlažnej vode s jemným prostriedkom. Nešúchajte hubkou, len jemne očistite. Živostnosť je cca 6-12 mesiacov - podľa starostlivosti a frekvencie používania.

Parametre tovaru
Krajina pôvoduSlovensko
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Používame :)
25.06.2019

Jedna z najskvelejších zero waste vecí, na ktorú nedáme u nás doma dopustiť. Aj keď na prvý pohľad trošku drahšia investícia, ale oplatí sa. Používame ich už vyše roka a stále držia. Ľahko sa umyjú a vôbec nenapáchnu. Čítala som, že keď oslabnú, stačí nastrúhať trošku včelieho vosku a zažehliť. Vyskúšame :)

  Ja ja ich mám
  08.08.2019

  sú fakt výborné, kúpila som ich len nedávno, takže nemôžem povedať ako dlho vydržia, ale zatiaľ veľká spokojnosť, používam denne

   Pridať príspevok

   Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
   Ostatní zákazníci tiež nakúpili

   Súvisiace články na blogu