Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Pohánkový vankúš farebný, vzorovaný

Pohánkový vankúš farebný naplnený pohánkovými šupkami. Ideálny pre ľudí s boľavou chrbticou aj na menštruačné bolesti

Čítať ďalej
8,32 € (s DPH)
*
Kód:
7940
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Skladom
Popis

Pohánkový vankúš farebný, vzorovaný

Vankúšiky sú naplnené pohánkovými šupkami, ktoré sa vďaka svojej tvárnosti prispôsobia každému tvaru Vášho tela. Hlava a chrbát ležia mäkko a sú celú noc ideálne podopreté. Vďaka tomu sa môže svalstvo predovšetkým v oblasti ramien a šije úplne uvoľniť a dochádza k hlbokému, zotavujúcemu spánku, pričom šupky jemne masírujú zátylok.

Schopnosť šupiek uskladňovať vzduch umožňuje ich dobré nahrievanie na kachliach, radiátoroch, v rúre, a na slnku, pričom naakumulovaná energia je postupne uvoľňovaná do ľudského tela.  Vankúšik tiež možno ochladiť a aplikovať ako studený obklad.
Pohánkové šupky sú jemné, a preto sa hodia ako podložka pod bolestivé končatiny. Ich ďalším pozitívom je príjemný šelest, ktorý má upokojujúci a uspávajúci účinok. Vankúše plnené pohánkovými šupkami regulujú telesné teplo a vytvárajú tak ideálne podmienky pre povzbudzujúci spánok.

VZORY VANKÚŠOV SA NEUSTÁLE MENIA, preto nie sme schopný s každým naskladnením aktualizovať fotky. 
Všetky vzory a farby sú úžasné, RADI VÁM POŠLEME AKTUÁLNE FAREBNÉ VZORY, z ktorých si určite vyberiete vášmu oku lahodiaci vzor.

Použitie: Proti zablokovaniu krčnej chrbtice a vyplývajúcim bolestiam hlavy, zátylku, ramien. Vhodné tiež pri menštruačných bolestiach priložiť na spodok bruška (predtým nahriať). Blahodárne pôsobí pri migréne, nespavosti, tlmí ochorenia nosových a prínosných dutín. Prináša úľavu pri bolestiach kĺbov a končatín.

Ďalšie použitie: Ako opierka hlavy pri čítaní a sledovaní TV, ako podložka pod nohy, ohrievadlo pri rôznych ťažkostiach, ale aj pre bežné spanie. Na cvičenie a na cestovanie (umiestniť okolo krku). Ako podložka na stoličku pri práci s počítačom, v kancelárii.

Upozornenie: Návlek vankúšika je snímateľný, zo 100% bavlny a dá sa prať v práčke na 40-60 stupňov. 
Pohánkové šupky sa praním a chemickým čistením znehodnotia. Pred opratím návleku preto náplň vyberte a po opraní vložte späť.

Rozmer: 30x35 cm, hmotnosť vankúša 820 gramov +/- 2%

Čítať ďalej
Detaily produktu
7940

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Česká republika
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings