Ohrievací golier na ramená a chrbticu

Ohrievací golier na ramená a chrbticu, rôzne farby

Babičkina záhrada

Liečivé teplo na uvoľnenie krčnej chrbtice, šije a ramien. Tĺmí bolesť chrbta pri únave, strese a preťažení celý popis produktu

Cena s DPH17,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Hrejivý vankúšik GOLIER z obilia NA ŠIJU, CHRBTICU a RAMENÁ , je prírodným prostriedkom na tlmenie bolesti alebo úľavy od stresu a únavy. Termoterapia je liečebná fyzioterapeutická  procedúra, pri ktorej je teplo do organizmu privádzané alebo je z organizmu odvadzané. Vankúšiky z obilia jednoducho nahrejete v mikrovlnnej  alebo v teplovzdušnej rúre a priložíte na boľavé miesta. Vankúšik z obilia vyžaruje "suché teplo", pôsobí hlboko do svalov, a tým ich uvoľňuje a prekrvuje. Špeciálne použitie pre oblasť  šije, krčných stavcov, krčnej chrbtice,  pliec, ramien, lopatiek a hornej časti chrbta, pás na  hrudnú chrbticu. Pri bolestiach, "zatuhnutiach", "zamrznutiach" , zablokovaniach a blokáciach svalov. Ideálny prírodný prostriedok pre domáce a liečebné použitie. GOLIER. Vyvinuli sme pre Vás vankúšik s tunelíkmi, aby sa zrniečka nepresýpali na jedno miesto.Tak bude vankúšik hrejivý na celej ploche.

Veľkosť: 50 x 45 cm + šnúrky na zaväzovanie.

VHODNÉ: - na prehrievanie krku, šije, krčnej chrbtice, ramien, pliec, - na bolesti hlavy, bolesti zubov - na bolesti chrbtice, seknutí krížov, na stuhnutú šiju - na zablokovanú chrbticu, rameno a plece - na zaseknuté nervy v hornej oblasti chrbtice - na boľavé svaly - pri nachladnutiach - môže sa použiť aj ako studený / chladivý obklad na opuchy pri vykĺbeninách, vyvrtnutiach, podvrtnutiach,  uštipnutí hmyzom, pri bolestiach zubov, pri úrazoch v domácnostiach. Alebo ako hrejivý vankúšik.

Zloženie: 100% organické prírodné starostlivo vytriedené obilninové zrniečka - pšenica, 100% bavlna

Pozn.: Každý vankúšik má pribalený  návod na použitie s doporučenou dĺžkou nahrievania, podľa veľkosti a hmotnosti výplne. Fotka je ilustračná, goliere máme v rôznych vzoroch.

Parametre tovaru
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu