MSM prášok

MSM prášok

Nutrisslim

Úžasný minerál na tvorbu kolagénu, kreatínu pre spevnenie nechtov a prirodzený lesk vašich vlasov celý popis produktu

Cena s DPH13,20 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Prášok pre krásnu pleť a zdravé nechty a vlasy. Vhodný na doplnenie všetkých živín, ktoré zodpovedajú za krásu kože a vlasov. Dodáva im lesk, krásu a pružnosť. Nechtom pridáva pevnosť a odstraňuje lámavosť. MSM prášok stimuluje tvorbu kolagénu, zmierňuje chronickú bolesť a alergie, pomáha obnovovať tkanivo a regeneruje svalstvo. 

MSM je dôležité pre naše telo. Produkuje enzými a kolagén. Metil sulfonyl metán stavia a čistí bunky tela. Obsahuje síru, ktorá je dôležitým prvkom aminokyselín, syntézu bielkovín a tvorbou spojivového tkaniva. Telo používa síru tiež pri tvorbe kreatínu a imunoglobulínu, ktorý je súčasťou imunitného systému. MSM je dôležitý pre tvorbu kreatínu, kolagénu a elastínu, ktoré dávajú pružnosť, tvar a silu svalom, kostiam, kĺbom, koži, vlasom a nechtom.

MSM prášok sa odporúča používať aj kvôli lepšej vstrebateľnosti vitamínov, pri používaní MSM sú vitamíny v tele využívané efektívnejšie. MSM detoxikuje a pomáha zvýšiť dostupnosť kyslíka v tele - čo sa potvrdilo aj u ľudí s enfyzémom, ktorí používajú inhalátor na dýchanie pri veľkej záťaži. MSM tiež dodáva energiu, pomáha pri regenerácii pri námahe, spolu s vitamínom c regukuje jazvy, vrásky a udržuje pružnú pokožku. Efektívne funguje aj u alergikov - odstraňuje alebo aspoň pomáha zmierňovať prejavy alergie. Eliminuje chrápanie, pomáha zmierniť zápchu.

Dávkovanie: Začnite s ½ ČL a postupne zvýšte dávky na 1 – 2 ČL denne. Poslednú dávku môžete rozdeliť na ráno a večer. MSM zostáva v tele cca 8 hodín. Prášok sa úplne roztopí vo vode. Je dôležité aby sa s MSM práškom užíval aj vitamín C, pretože majú spolu vynikajúce účinky. Pite veľa vody.

Zloženie: 100% prášok methylsulfonylmethane

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem 250g
Krajina pôvodu Slovinsko
Skladovanie v suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili