Šampón Lopúch - vrbová kôra

Šampón Lopúch - vrbová kôra

Caltha

7174

Tuhý šampón proti lupinám a vypadávaniu vlasov celý popis produktu

Cena s DPH6,12 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Značka prírodnej kozmetiky Caltha prináša na trh prírodný šampón v tuhej forme pre všetkých, ktorí sa trápia s lupinami a vypadávaním vlasov. Šampón je zložený zo silného odvaru a macerátu vrbovej kôry, koreňa lopúchu a koreňa mydlice lekárskej.

Vrbová kôra pôsobí proti lupinám, na plesňové ochorenia, proti poteniu.

Lopúch pomáha pri vypadávaní vlasov a bráni tvorbe lupín

Šalvia má dezinfekčné účinky a liečivo pôsobí na pokožku hlavy

Použitie: Tuhým šampónom si niekoľkokrát prejdite namočené vlasy, až kým sa vám nevytvorí pena, ktorou si následne poriadne umyte vlasy.

Ingredients/INCI: Sodium Cocoate, Aqua, Salix Alba Decoctum, Artium Lappa (Burdock) Root Decoctum, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Jojobate, Salvia Officinalis Oil, Thymus Vulgaris
Oil, Citrus Bergamia Oil, *Limonene, *Linalool, *4-Terpineol, *Alpha-Terpineol, *Mircene, *Gamma-Terpinene, *Alpha-Terpinene, *Alpha-Pinene, *Beta-Pinene, *Linalyl Acetate, *A-Terpinyl Acetate (*součást silic)

 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem100g
Krajina pôvoduČeská republika
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Vôňa môže prekážať
13.06.2018

S týmto šampónom nie som spokojná. Kúpila som ho, pretože je ho veľa za nízku cenu - oproti ostatným tuhým šampónom. Vôňa (o ktorej som vopred vedela, keďže som ho kúpila v kamennej predajni) by ani tak neprekážala, ale vlasy pri umývaní a aj po ňom zostávajú akési zlepené. Skúšala som ho dlhšiu dobu a dávala mu šancu, ale u mňa neprešiel.

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili