Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Turmerix kurkuma kapsuly

Prírodný prostriedok na liečbu žilovej trombózy, hemoroidov a na pomoc pri diabetickej nohe

Čítať ďalej
9,72 € (s DPH)
* 1-2 dni
Kód:
4226
Výrobca:
Obľúbené2
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Dosiahnutie účinných koncentrácií kurkuminoidov v tkanivách umožňuje použiť tento prírodný prostriedok v dlhodobej liečbe žilovej trombózy, zápalu žíl, hemoroidov, na ochranu kĺbnych chrupaviek pred deštrukciou zápalovými procesmi, na zlepšenie mikrocirkulácie pri diabetickej nohe a nehojacich sa ranách, v liečbe astmy, zahlievania, zápalov dutín, zníženej mentálnej kapacity u starých ľudí vyplývajúcej z nedostatočného prekrvenia mozgu, na detoxifikáciu od ťažkých kovov, na účinnú ochranu pred voľnými radikálmi, v anti-age protokoloch hlavne u seniorov.

Kurkumové kapsle s obsahom natívneho - prírodného komplexu kurkuminoidov, biologicky potencovaného prírodným piperínom. Prírodná látka piperín použitá v zmesi TURMERIX kapslí pôsobí aktivačne, zabezpečuje dosiahnutie účinných koncentrácií v telových tkanivách a zároveň predĺžuje trvanie účinku.

Piperín zabezpečuje zlepšenie vstrebateľnosti a zvýšenie biologickej účinnosti až o 2000% v porovnaní s bežnými extraktami kurkuminoidov.*Natívne, prírodné kurkuminoidy v TURMERIX kapsliach na rozdiel od extraktov obsahujú navyše aj aromatické silice, ktoré pôsobia synergicky, spoločne, zvyšujú celkovú účinnosť.

Bežné extrakty z kurkumy obsahujúce komplex kurkumínových farbív: kurkumín, demetoxykurkumín a bisdemetoxykurkumín (obvykle 95% extrakty) používané v tabletách alebo kapsliach majú aj napriek celkovo vyššiemu obsahu účinných látok minimálnu biologickú účinnosť.

Už počas vstrebávania sa v tenkom čreve rýchlo menia na neúčinné metabolity (glukuronidy), ktoré sú okamžite zachytávané obličkami a vylučované. Z tohto dôvodu nedokážu komplexy kurkumínových extraktov zabezpečiť potrebnú koncentráciu v tkanivách, ich biologická účinnosť je obmedzená najmä na tráviaci trakt.

Systémové orgánové účinky chýbajú - účinné látky pre rýchlu inaktiváciu nedokážu preniknúť v potrebnej koncentrácii do mozgu a tým zlepšovať mikrocirkuláciu, ochrana kĺbnych chrupaviek pred degradáciou kolagenázami z dôvodu rýchlej inaktivácie pri bežných extraktoch chýba.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Kurkuma dlhá (indický šafrán, Curcuma longa)

  • Normálne trávenie
  • Normálna činnosť pečene
  • Normálny stav kĺbov
  • Normálna činnosť pečene - pečeňové lipidy

Zloženie: Biologicky aktívny komplex kurkuminoidov a aromatických silíc podzemku Curcuma longa potencovaný prírodným piperínom z plodov Piper nigrum. Prírodný rastlinný prostriedok.

Užívanie: Dospelí 1 až 3 kapsle denne medzi jedlami, podľa telesnej hmotnosti: do 50kg 1cps. denne, 50-80 kg 2cps. denne, nad 80kg 3cps. denne.

Čítať ďalej
Detaily produktu
4226

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Slovensko
Váha/gramáž/objem
60 kapsúl
Recenzie(1)
Celkové hodnotenie
5
1 Recenzia
Kvalita
(5)
Účinok
(5)
Kurkuma je prírodný detoxikačný a antioxidačný zázrak, takzvané prírodné antibiotikum. Odporúčam pre všetkých, ktorý chcú byť mladý, zdravý a mať zdravý žalúdok :) Účinky tohto indického zázraku sú mnohonásobné a preto tento produkt určite odporúčam.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:
Odporúčané články

Čierne korenie s kurkumou zvyšuje jej vstrebateľnosť

NapísalMichal 2040 09-04-2021
Obľúbené
Vedeli ste, že práve čierne korenie zlepšuje vstrebávanie kurkumy? Je to dokázané viacerými štúdiami, tak si o tom...
Čítať ďalej

Poznávame bylinky - kurkuma proti zápalom

NapísalMichal 1323 08-04-2021
Obľúbené
Kurkuma je silná protizápalová bylina, ktorá sa po stáročia používa na liečbu rôznych ochorení. Tento koreň, ktorý je...
Čítať ďalej

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa