Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Psyllium fit & slim 200g

Vláknina Psyllium upravuje peristaltiku a čistotu čriev a navodzuje pocit plnosti

Čítať ďalej
5,31 € (s DPH)
* 1-2 dni
Kód:
5735
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené1
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Výživový doplnok obsahuje psyllium (osemenie skorocelu indického (Plantago ovata) a glukomannanu (konjac mannan). Glukomanan prispieva v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou k zníženiu telesnej hmotnosti. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g glukomananu v troch 1 g dávkach spolu s 1 – 2 pohármi vody pred jedlom a v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou.

Psyllium absorbuje vodu viac ako dvadsaťkrát vzhľadom k svojej hmotnosti. Výsledkom je, že po zmiešaní s vodou silne nabobtná, vytvorí mäkký gel, ktorý vo svojej absorbčnej schopnosti pokračuje ešte v tráviacom ústrojenstve. Tým zvyšuje objem stolice a podporuje šetrný pohyb črevného obsahu. 

Psyllium je vláknina úplne prírodná a bezpečná, užívaná miliónmi ľudí na celom svete. Nevstrebáva sa a nie je návyková. Vláknina obsiahnutá v tomto prípravku optimalizuje fyziologickú funkciu tráviaceho traktu, najmä tenkého a hrubého čreva. Je vhodná pre dlhodobé i krátkodobé užívanie. Neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu.


Zloženie: Psyllium (osemenie skorocelu indického (Plantago ovata) a glukomannan (konjac mannan)

Návod na použitie: 2 kávové lyžičky psyllia fit and slim (10g) rozmiešať v 100ml vody, dôkladne premiešať a vypiť. Zapiť ďalšími aspoň 250-300ml vody. Odporúča sa užívať pred jedlom. Dodržiavať pitný režim.
Prášok (odmerané množstvo) sa môže taktiež pridať do rôznych náhrad jedla, mliečnych koktailov, alebo jogurtov. Nezabudnúť však vždy zapiť ďalším pohárom vody či inej tekutiny.


Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča prípadné užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Pri zapití nedostatočným množstvom tekutiny u osôb s problémami pri prehĺtaní hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu. Odkladajte mimo dosahu detí. 

Čítať ďalej
Detaily produktu
5735

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Váha/gramáž/objem
200g
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa