Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

ColonFit tablety

Tablety na zlepšenie fungovania tráviaceho ústrojenstva a čriev

Čítať ďalej
13,67 € (s DPH)
*
Kód:
4258
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný alebo iný produkt
Popis

Popis: ColonFit je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií. Pri jeho každodennom užívaní dodá vášmu telu dostatočný príjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultúry – priateľské baktérie a živiny pre ich rast.

ColonFit je potravinový doplnok, ktorý neobsahuje žiadne umelé ingredience. Na zabezpečenie svojej efektivity využíva ColonFit vo svojom zložení tri prírodné zložky:

 • Živé kultúry
  – Lactobacillus plantarum,
  – Lactobacillus rhamnosus,
  – Lactobacillus bulgaricus,
  – Lactobacillus acidophilus,
  – Bifidobacterium bifidum
 • Inulín
 • Vlákninu zo semien skorocelu indického ( Psyllium Husk ), ktorá prispieva k udržovaniu normálneho črevného tranzitu ako akýsi “rolls-royce” mezi vlákninami, avšak jemnejšie a šetrnejšie v porovnaní s inými.

Živé kultúry sú vyrábané špeciálnou technológiou, takže ColonFit nevyžaduje skladovanie v chladničke. K aktivácii týchto kultúr dochádza až po zmiešaní s vodou, takže bez problémov prežívajú prechod kyslým prostredím žalúdka a v požadovanej koncentrácii sa dostávajú do cieľa svojej činnosti, tj. do hrubého čreva.

ColonFit je vo forme prášku i v kapsuliach, užíva sa s vodou alebo s riedeným džúsom. Prípravok zamiešajte do vody alebo do ovocného džúsu, mlieka, jogurtu a vždy zapite dostatočným množstvom tekutín. Na jednu dávku ColonFitu je potrebné vypiť minimálne 250 – 300 ml vody alebo inej tekutiny. Ak užívate preháňadlá, začnite s podávaním ColonFitu a znižujte postupne dávku preháňadiel, až pokým ich v priebehu niekoľkých dní prestanete užívať úplne. ColonFit je na rozdiel od preháňadiel nenávykový, takže môže byť dobrou súčasťou vášho jedálnička.

ColonFit je bezlepkový, neobsahuje cukor, žiadne zložky mlieka či iných mliečnych výrobkov, taktiež neobsahuje žiadne aditíva.

Dávkovanie: dospelí - na začiatku užívajte 8-10kapsúl 1-2x denne 20-25minút pred jedlom. Každých 5 kapsúl prehltnúť a zapiť aspoň 200ml vody. Po dvoch týždňoch môžete znížiť na polovicu.

Deti a dospievajúci: 2-5kapsúl 1-2x denne zapiť vodou (100-200ml). Užívanie ColonFitu u detí mladších ako 12 rokov by mali rodičia konzultovať s lekárom.

Pre správne fungovanie ColonFitu je dôležitý dostatočný príjem tekutín. Na každých 5 kapsúl by ste mali vypiť aspoň 200ml tekutín.

Alergény: Môže obsahovať stopové množstvá sóje a mlieka, ktoré sú obsiahnuté v kultivačných médiách živých kultúr. Neobsahuje lepok a je vyrobený z nemodifikovaných ingrediencií.

Zloženie/Ingredients: osemenie psyllia (plantago ovata), inulin, živé kultúry: Lactobacilus platnarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobackterium bifidum. Kapsula: voda a želatína

Čítať ďalej
Detaily produktu
4258

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Česká republika
Váha/gramáž/objem
180 tabliet
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

 • Kvalita:
 • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa