Kolostrum tablety

kolostrum-zeleny-zivot

Benevit

4131

Kolostrum - prvé mlieko, mledzivo sa nazýva tiež zelený život. Dodáva telu neuveriteľnú dávku látok podporujúcich imunitu celý popis produktu

Cena s DPH13,90 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 13 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 13 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,39 €.


Celý popis produktu

Popis: Kolostrum, alebo mledzivo je takzvané "prvé" mlieko, ktoré sa tvorí v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom a pár dní po pôrode u všetkých cicavcov. Je to hustá, žltkastá a lepkavá tekutina.

Ako výživový doplnok sa využíva kravské kolostrum. Výživový profil a zloženie kolostra sa podstatne líši od kravského mlieka. Okrem bielkovín, sacharidov, tukov, minerálnych látok a vitamínov obsahuje aj oligosacharidy, rastové faktory, antimikrobiálne pôsobiace látky a "imunoregulačné" zložky, ktoré v takýchto množstvách a v zložení sú typické pre mledzivo. Pravdaže viacero faktorov ovplyvňuje zloženie kolostra a množstvo jednotlivých látok, zdravotný stav kráv, chov a kŕmenie, čas "zberu" mledziva po pôrode a tiež spôsob a technológia spracovania. Kolostrum hrá dôležitú úlohu vo výžive, raste a vývine a tiež prispieva k imunologickej obrane teľaťa v jeho prvých dňoch života.

Ako pomáha kolostrum?

Prípravok Kolostrum-Zelený život obsahuje 400mg kravského kolostra (bovinného) spracovanej do sušenej formy veľmi šetrným spôsobom, aby sa zachoval čo najvyšší obsah obsahových látok. Kolostrum môže mať pozitívne účinky na:

  • imunitu,
  • tráviaci trakt a prirodzenú črevnú mikroflóru.

Prečo kolostrum zo Zeleného života?

Kravské kolostrum obsiahnuté v prípravku Benevit Kolostrum je najvyššej kvality a vyznačuje sa hlavne tým, že:

  • Obsahuje 100% čisté, odtučnené kravské (bovinné) kolostrum (mledzivo) bez ďalších prídavných látok.
  • Je spracovávaný šetrnou technológiou, vďaka čomu si zachováva vysoký obsah obsahových látok.
  • Proces spracovania sa odohráva v podmienkach prísnej kontroly a riadenia kvality HACCP a ISO 9001:2001.
  • Kolostrum pochádza od úplne zdravých kráv, z fariem s pravidelnou veterinárnou kontrolou a tak je absolútne vylúčená možnosť prenosu ochorení ako brucelózy, tuberkulózy, bovinnej spongiformnej encefalopatie (BSE) a ďalších.
  • Má overený pôvod, pochádza z Českej republiky.
  • Finálny produkt, sušené kolostrum sa vyznačuje mimoriadne vysokým obsahom, viac ako 40% imunoglobulínu G (IgG), ktorý patrí medzi kľúčové látky z hľadiska účinku kolostra.
  • Vďaka tomu, že je odtučnené obsahuje menej než 5% tuku.

Zloženie: 100% čisté kravské kolostrum

Použitie: 2-3 krát denne 1 kapsulu zapiť primeraným množstvom tekutiny.

 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem60ks
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu