Candi Stop

Candi Stop

Topnatur

5524

Zmes probiotických kultúr grepfuitu a cesnaku na užívanie pri premnožených kvasinkách v tele celý popis produktu

Cena s DPH10,75 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 10 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 10 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,30 €.


Celý popis produktu

Popis: Candistop je vedecky vyvinutý výrobok, ktorý obsahuje 7 špecifických  druhov živých kultúr. Jeho nespornou výhodou je jeho trojitý účinok. Obsahuje cesnakový extrakt, extrakt zo semien grapefruitu a špecifické živých kultúr. Tieto zložky sa navzájom v ich účinkoch doplňujú a vytvárajú symbiotický efekt pôsobiaci na premnoženie kvasiniek Candida. Kvasinky Candidy sa vyskytujú prirodzene v tele a sú väčšinou pod kontrolou priateľských baktérií v črevách. Zmeny životného štýlu, lieky a ochorenia majú za následok pokles týchto baktérií a premnoženie kvasiniek.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Cesnak kuchynský (Allium sativum)  

 • Normálna hladina cukru v krvi - metabolizmus sacharidov
 • Imunita - prirodzená obranyschopnosť
 • Normálna činnosť srdca - hladina cholesterolu a krvných lipidov
 • Antioxidant
 • Normálna činnosť pečene
 • Duševná pohoda - stres

Grapefruit (Citrónovník rajský, Citrus paradisi)

 • Prirodzená obranyschopnosť


Zloženie: Živé kultúry: Lactobacillus casei PXN37, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Streptococcus thermophilus PXN66, Bifidobacterium breve PXN25, Bifidobacterium longum PXN30, Lactobacillus bulgaricus PXN39, Lactobacillus acidophillus PXN35. Ostatné prísady (na 1 kapsula): FOS (frukto-oligosacharidy)-inulín 248 mg, sušený cesnak 60 mg, extrakt z grapefruitu (min. 45 % bioflavonoidy) 130 mg, magnézium stearát, kapsuly: želatína a vody.

Použitie: Odporúčaná dávka: 2 kapsule raz denne pred jedlom.

Upozornenie: Nie je určené pre deti. Nie je náhradou pestrej stravy.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem60 tbl.
Skladovaniev suchu a v chlade
Krajina pôvoduČeská republika
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
maximílna spokojnosť
18.04.2017

Objednala som si ho na základe online odporúčania. Dlhodobo mám problémy s prechladnutím a následné nežiadúce účinky ako mykóza, pálenie a podobne. Už po týždni pravidelného užívania konečne nemám žiadne problémy. Určite odpurúčam každej vyskúšať. Mne tento zázrak veľmi pomohol. Konečne som spokojná a to som už vyskúšala skutočne všetko. Ďakujem

  Pridať príspevok
  Ostatní zákazníci tiež nakúpili