Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Včelí peľ emulzia

O zázračných účinkoch včelieho peľu ste isto počuli. Teraz si ich môžte overiť používaním tejto emulzie s vysokou koncentráciou

Čítať ďalej
22,61 € (s DPH)
*
Kód:
3684
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Emulzia je vhodná na vnútorné užívanie, má  maximálnu vstrebateľnosť. Včelí peľ je vysokým zdrojom zinku a vitamínu B-6, preto je neobyčajne účinný pri depresiách, môže desenzibilovť organizmus, preto je dobrým prostriedkom proti alergiám.

Peľ je bakteriostatický, zvyšuje elimináciu odpadových látok a jedov z tela, má vysoko detoxikačnú schopnosť. Včelí peľ je účinný pri poruchách hormonálnej činnosti, ktoré sa v súčasnosti pomerne často vyskytujú. Hlavnou príčinou týchto porúch je nadmerný stres a nie príliš vyrovnaný životný štýl, ktorému je vystavných čoraz viac ľudí.

Je vhodné ho používať i počas chemoterapie, lebo zabezpečuje nadvládu zdravých buniek. Obsahuje aj lecitín, ktorý pomáha pri trávení a metabolizme tukov a zlepšuje efektívnosť imunitného a nervového systému.

Používa sa i pri predmenštruačnom syndróme, na získanie životnej sily a energie, pri podvýžive, pri zvýšenej hladine cholesterolu, na choroby pečene, na zväčšenú prostatu a pri chronickej únave. Tento prípravok je pripravený so špeciálnou emulziou, ktorá zabezpečí veľmi dobrú stráviteľnosť peľu. 

Tento prípravok je vynikajúci aj pre športovcov a to pre svoju prirodzene vysokú energetickú hodnotu. Zloženie peľu je veľmi pestré. Včely zbierajú z kvetov a iných častí rastlín nielen nektár, ale aj veľké množstvo kvetného peľu a formujú ho do podoby malých granuliek. Svojím zložením je včelí peľ úplne unikátny a v podstate predstavuje kompletný doplnok výživy.

Zloženie: včelí peľ, lipový čaj, včelí med, lieh. Obsahuje spektrum 18 aminokyselín vrátane 8 esenciálnych, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo. Ďalej obsahuje všetky vitamíny typu B-komplex, vitamín C, D, E, K, betakarotén a provitamín A. Je bohatým zdrojom minerálov, enzýmov a koenzýmov, mastných kyselín rastlinního pôvodu, sacharidov a proteínov. Je určený na vnútorné použitie.

Dávkovanie: deti: 1kávová lyžička denne, pri výskyte niektorých zdravotných problémov je možné dávku zvýšiť na 2-3 lyžičky denne
dospelí: 1 polievková lyžica denne
ľudia po 40-ke: odporúča sa piť 2 lyžice denne, pri niektorých zdravotných problémoch sa môže zvýšiť na 3 lyžice denne
Konzervácia liehom nespôsobuje žiadne prekážky a pri odporúčaných dávkach je obsah alkoholu takmer zanedbateľný.

UPOZORNENIE: Po užití liehu je ideálne cca 2 hodiny neriadiť motorové vozidlo.
Čítať ďalej
Detaily produktu
3684

Doplňujúce údaje

Skladovanie
na suchom a tmavom mieste do 30°C
Krajina pôvodu
Slovensko
Váha/gramáž/objem
400ml
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
7 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa