Med anjel strážny BIO

Bio med anjel strážny, 230g

Sonnentor

3

Kvetový krémový med s materskou kašičkou a bio kvetovým peľom celý popis produktu

Cena s DPH7,19 €

Pozor: skladom posledné kusy

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 7 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 7 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,21 €.


Celý popis produktu

Popis: Kvetový krémový med s materskou kašičkou a kvetovým peľom bio. Královský pôžitok vďaka drahocenným zložkám: Kvetový peľ je mužská zárodočná bunka kvetiny, ktorá je k oplodneniu kvetu prenášaná včelami. Materská kašička je šťava, ktorou medové včely kŕmia svoju kráľovnú. Skladá sa asi z dvoch tretín vody. Zbytok obsahuje dôležité biolátky, ktoré sú ľudskému zdraviu veľmi prospešné. 

Zloženie: Agátový krémový med s materskou kašičkou a kvetinovým peľom z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. 

Tip Babičkinej záhrady: Med s peľom odporúčame užívať všetkým vekovým kategóriám ako prevenciu pri vírusových ochoreniach, hlavne v prechodnom období - na jar a na jeseň, kedy je zvýšené riziko nachladnutí, chrípkových stavoch. Stačí čajová lyžička denne rozpustiť priamo v ústach a vaša imunita začne pracovať efektívnejšie. U malých detí odporúčame pred užívaním otestovať, či dieťa nie je alergické na med a včelie produktyParametre tovaru
Váha/gramáž/objem230g
Skladovaniepri teplote do 18 °C
Krajina pôvoduRakúsko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu