Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

ECOGENIC PURE prípravok na umývanie riadu 500 ml

ECOGENIC PURE prípravok na umývanie riadu ml ručné umývanie
Čítať ďalej
4,48 € (s DPH)
*
Kód:
952147
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný produkt
Popis

ECOGENIC PURE prípravok na umývanie riadu ml produkt

Prostriedok je vhodný na umývanie všetkých druhov riadu vrátane jemného porcelánu a príborov. Dobre sa oplachuje, nezanecháva rezíduá. Je biodegradibilný, bez obsahu syntetických konzervantov, netestovaný na zvieratách. .

Príprava

Pre bežne špinavý riad. Dávkujte 5 ml prípravku do 5 litrov vody. Pre veľmi špinavý riad môže byť dávka umývacieho prípravku navýšená. .

Zloženie

15-<30 % neiónové povrchovo aktívne látky, <5 % Glycerol, xantánová guma, kyselina citrónová monohydrát. Upozornenie: Starostlivo čítajte následujúce inšrukcie. Nepoužívajte na čistenie tváre, rúk, tela a potravín. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade zasiahnutí očí, okamžite vyplachujte veľkým množstvom vody a vyhladajte lekársku pomoc. V prípade postriekania pokožky, umyte pokožku veľkým množstvom vody a mydlom. V prípade požitia, vyhladajte okamžite lekársku pomoc a ukažte mu tento obal/etiketu. Farba a viskozita produktu sa môže v rámci jednotlivých šarží líšiť. .
Energetická hodnota

Kalorická hodnota/energie (na 100ml):0kJ/0kcal. Tuky: 0 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 0 g. z toho cukry: 0 g. Bílkoviny: 0 g. Sůl: 0 g

.
Skladovanie

Skladování: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote nad 15 °C. Farba a viskozita produktu sa môže v rámci jednotlivých šarží líšiť. Upozornenie: Starostlivo čítajte nasledujúce inštrukcie. Nepoužívajte na čistenie tváre, rúk, tela a potravín. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade zasiahnutia očí, okamžite vyplachujte veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade postriekania pokožky, umyte pokožku veľkým množstvom vody a mydlom. V prípade požitia, vyhľadajte okamžite lekársku pomoc a ukážte mu tento obal / etiketu. Farba a viskozita produktu sa môže v rámci jednotlivých šarží líšiť.
Legislativní zařazení:

.
Krajina pôvodu
Turecko .
Váha / Objem / Počet
1ks .
Čítať ďalej
Detaily produktu
952147
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
Žiadne položky
6 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa