Propolisová tinktúra pre deti

Propolisová tinktúra pre deti

Victor Philippe

4

Výživový doplnok na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Neobsahuje alkohol. celý popis produktu

Cena s DPH14,23 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 14 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 14 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,42 €.


Celý popis produktu

Popis: Výživový doplnok na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti organizmu s 5 % obsahom propolisu. Neobsahuje alkohol - vhodný aj pre deti od 3 rokov. Propolis extrakt má príjemú vôňu. 


Propolis je liečivá látka, používaná od čias egyptských faraónov. Za posledných 10 rokov začali odborníci, ale aj laická verejnosť stále viac používa propolis na liečenie rozličných ochorení. Propolis je prírodná lepkavá hmota príjemnej aromatickej vône zelenožltej, až tmavohnedej farby. Suroviny na tvorbu propolisu včely zbierajú na rôznych rastlinách (ihličnany, topoľ , breza, jelša a iné) vylučujúcich potrebné látky, a tie ďalej obohacujú výlučkami svojich žliaz. Propolis slúži včelám na tmelenie otvorov a dezinfekciu priestoru. V posledných rokoch venovali biochemici a farmaceuti zloženiu propolisu veľkú pozornosť.

Analýza ukázala, že propolis obsahuje v priemere asi 14,5% mechanických prímesí, 11% peľu, 17% včelieho vosku, 6% rastlinných voskov, 10,5% trieslovín, 41,5% živice, ďalej v ňom bola zistená prítomnosť železa, medi, vápnika, horčíka, zinku, chrómu, mangánu, kremíka a mnoho ďalších prvkov.Liečivé pôsobenie propolisu na náš organizmus je veľmi pestré: antibakteriálne a bakteriostatické, anestetické, stimulačné, antitoxické, antivírové, antimykotické, protizápalové, dermatoplastické. Tlmi účinok škodlivého žiarenia na organizmus. 

Zloženie: glycerín, prírodný propolis 5%, voda 

Dávkovanie: od 10-20 kvapiek 3x denne

Tip Babičkinej záhrady: Kúru s propolisovou tinktúrou odporúčame nasadiť deťom na jeseň, po nástupe do školy, či škôlky, kedy je zvýšená pravdepodobnosť vírusových ochorení u detí. Pravidelné užívanie tinktúry efektívne pomáha zlepšovať imunitu vášho dieťaťa v kolektíve a počas zimy. Pred začatím užívania odporúčame otestovať dieťa na prípadnú alergiu na med a včelie produkty.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem30 ml
Skladovaniev suchu a v chlade
Krajina pôvoduTaliansko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu