Stop-kok- tinktúra na vírusy a baktérie

nadeje-stop-kok-na-virusy-a-bakteria

Naděje

4310

Bylinné kvapky s výťažkom z topoľa čierneho podporujú organizmus v boji proti vírusovým a bakteriálnym ochoreniam celý popis produktu

Cena s DPH10,95 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 10 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 10 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,30 €.


Celý popis produktu

Popis: Obsahuje výťažok z topoľa čierneho, vŕby bielej, všehojivca štetinatého, plamienky zamatovohlúbikovej, kapucínky väčšej a betaglukan. Prípravok znižuje riziko rozvoja vírusových a bakteriálnych ochorení, podporuje organizmus v boji proti nim. Stimuluje vylučovanie škodlivých mikroorganizmov z tela, navodzuje jeho očistu od vírusov, baktérií, plesní a prvokov. 

Zloženie: topoľ čierny, vŕba biela, eleuterokok ostnatý, plamienka zamatohlúbiková, kapucínka väčšia, betaglukán, 40% etanol

Dávkovanie: Užíva sa 1 kvapka na 1 kg hmotnosti na deň. Rozdeliť na 2-3 dávky.

Tinktúry sa užívajú pol hodinky pred jedlom alebo hodinku po jedle.

S klasickými liekmi sa tinktúry môžu užívať, ale si treba nechať medzi užívaním tinktúr a liekov pol hodinky odstup. U citlivejších osôb môže byť dávkovanie podľa návodu moc silné, v týchto prípadoch treba dávkovanie znížiť na polovicu alebo zvoliť užívanie jednej fľaštičky za druhou.

Bylinné tinktúry sa môžu užívať viaceré naraz.

UPOZORNENIE: Tinktúry nie sú určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahujú 40% alkohol. V prípade potreby užívania u detí sa poraďte s lekárom.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50ml
Energia1377kJ
Skladovaniev suchu a v chlade
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili