Cesnak medvedí tinktúra

cesnak-medvedi-tinktura-natur

Agentúra-VK, s.r.o., Pánska dolina 54, 949 01, Nitra

3639

Tinktúra na zniženie krvného tlaku, proti vnútorným parazitom, na prečistenie krvi a mnohé iné problémy celý popis produktu

Cena s DPH21,62 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 21 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 21 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,63 €.


Celý popis produktu

Popis: Tisíc ročný ľudový liek, ktorý priaznivo pôsobí na znižovanie krvného tlaku, zabraňuje zvápenateniu ciev (arteroskleróze), dlhším používaním pôsobí endoparazitálne (na škrkavky a hlísty). Priaznivo pôsobí na kožné a vaginálne mykózy a plesne, pomáha pri akné, čistí krv a podporuje rast vlasov, má vysoký imunitný účinok a vysokú detoxikačnú schopnosť. Znižuje obsah cholesterolu a cukrov v organizme- je mimoriadne vhodný pre diabetikov. Celkovo regeneruje organizmus. Priaznivo účinkuje na žalúdok a črevá: zlepšuje pohyblivosť čriev, čím odstraňuje zápchu, má fungicídny účinok na črevnú flóru pri nadmernej tvorbe plynov. Preventívne pôsobí proti rakovine hrubého čreva, prečisťuje ľadviny a močový mechúr. Cesnak medvedí spôsobuje uvoľnenie kŕčov, bolestí tráviaceho ústrojenstva, t.j. má spasmolitický účinok. Ďalej podporuje trávenie- proti dyspepsii- netráveniu a nadmerným procesom kvasenia v gastrointestinálnom ústrojenstve. Má žlčopudný účinok t.j. zvýšenie vylučovania žlče do čreva a taktiež choleritický- zvýšenie tvorby žlče pri chorobách pečene a žlčníka. Prípravok sa odporúča ako preventívno- liečebné predchádzanie voči civilizačným ochoreniam. Jeho antisklerotický účinok je tiež neprehliadnuteľný, pôsobí proti kôrnateniu tepien, ochrana srdcovo- cievneho systému, rozšírenie ciev, znižuje hladinu tukov. Je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Neodporúča sa osobám s veľmi nízkym tlakom.

Zloženie: výluh z listov cesnaku medvedieho, lieh, destilovaná voda, celkový obsah etanolu 12%

Dávkovanie: deti do 10 rokov: 1 kávová lyžička denne, dospelí:  1 polievková lyžica denne, dospelí nad 40 rokov: 2 lyžice denne, pri ochorení sa dávkovanie zvýši na 3x denne. Prípravok sa pridáva do čaju alebo inej tekutiny.

UPOZORNENIE: Po užití liehu je ideálne cca 2 hodiny neriadiť motorové vozidlo.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem400ml
Skladovaniev suchu a tme
Krajina pôvoduSlovensko
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
medvedí cesnak tinktura
17.08.2020

prosím ako dlho užívat tinkturu mám vysoký cholesterol stačí jeden alebo užívat dlhodobo
dakujem Salviaková

    Pridať príspevok
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu