Cesnak medvedí tinktúra

cesnak-medvedi-tinktura-natur

Agentura VK

3639

Tinktúra na zniženie krvného tlaku, proti vnútorným parazitom, na prečistenie krvi a mnohé iné problémy celý popis produktu

Cena s DPH21,62 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 21 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 21 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,63 €.


Celý popis produktu

Popis: Tisíc ročný ľudový liek, ktorý priaznivo pôsobí na znižovanie krvného tlaku, zabraňuje zvápenateniu ciev (arteroskleróze), dlhším používaním pôsobí endoparazitálne (na škrkavky a hlísty). Priaznivo pôsobí na kožné a vaginálne mykózy a plesne, pomáha pri akné, čistí krv a podporuje rast vlasov, má vysoký imunitný účinok a vysokú detoxikačnú schopnosť. Znižuje obsah cholesterolu a cukrov v organizme- je mimoriadne vhodný pre diabetikov. Celkovo regeneruje organizmus. Priaznivo účinkuje na žalúdok a črevá: zlepšuje pohyblivosť čriev, čím odstraňuje zápchu, má fungicídny účinok na črevnú flóru pri nadmernej tvorbe plynov. Preventívne pôsobí proti rakovine hrubého čreva, prečisťuje ľadviny a močový mechúr. Cesnak medvedí spôsobuje uvoľnenie kŕčov, bolestí tráviaceho ústrojenstva, t.j. má spasmolitický účinok. Ďalej podporuje trávenie- proti dyspepsii- netráveniu a nadmerným procesom kvasenia v gastrointestinálnom ústrojenstve. Má žlčopudný účinok t.j. zvýšenie vylučovania žlče do čreva a taktiež choleritický- zvýšenie tvorby žlče pri chorobách pečene a žlčníka. Prípravok sa odporúča ako preventívno- liečebné predchádzanie voči civilizačným ochoreniam. Jeho antisklerotický účinok je tiež neprehliadnuteľný, pôsobí proti kôrnateniu tepien, ochrana srdcovo- cievneho systému, rozšírenie ciev, znižuje hladinu tukov. Je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Neodporúča sa osobám s veľmi nízkym tlakom.

Zloženie: výluh z listov cesnaku medvedieho, lieh, destilovaná voda, celkový obsah etanolu 12%

Dávkovanie: deti do 10 rokov: 1 kávová lyžička denne, dospelí:  1 polievková lyžica denne, dospelí nad 40 rokov: 2 lyžice denne, pri ochorení sa dávkovanie zvýši na 3x denne. Prípravok sa pridáva do čaju alebo inej tekutiny.

UPOZORNENIE: Po užití liehu je ideálne cca 2 hodiny neriadiť motorové vozidlo.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem400ml
Skladovaniev suchu a tme
Krajina pôvoduSlovensko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu