Aloe vera tinktúra

aloe-vera-tinktura-in natur

Agentúra-VK, s.r.o., Pánska dolina 54, 949 01, Nitra

3733

Tinktúra z dužiny Aloe na vonkajšie aj vnútorné použitie celý popis produktu

Cena s DPH21,62 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 21 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 21 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,63 €.


Celý popis produktu

Popis:  Tento prípravok je prírodným detoxikačným prostriedkom, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, preventívne pôsobí proti výskytu rakovinotvorných buniek, zmierňuje chronickú únavu, má protialergické a protizápalové účinky, ničí baktérie, vírusy, a plesne, tlmí a odstraňuje bolesť, blahodárne pôsobí na pohybové ústrojenstvo, urýchľuje hojenie rán a upravuje krvný obeh. Aloe je možno použiť ako preháňadlo, ako antibiotikum, pri liečbe TBC, , pri cievnych ochoreniach, pri žalúdočnom a dvanástorníkovom vrede, pri gastritíde a chronickej kolitíde. Lieči niekoľko druhov anémií, upravuje chuť do jedla, pomáha pri zápaloch stredného ucha. Významné je aj vonkajšie použitie Aloe na popáleniny, to sa týka aj popálenín spôsobených RTG žiarením, ďalej sa aplikuje na hnisavé a ťažko sa hojace rany, flegmóny, niektoré ekzémy a na liečenie paradentózy. Šťava v zmesi s bielym vínom, vtieraná niekoľkokrát k vlasovým korienkom, výrazne zabraňuje vypadávaniu vlasov. Pretože Aloe obsahuje veľmi cenné enzýmy, aminokyseliny, minerály, vitamíny, rastlinné glykosidy a antrachinony, ktoré pomáhajú z organizmu vyplavovať toxické látky, je považované za najúčinnejší detoxikačný prostriedok 3.tisícročia.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Aloe vera (Barbadensis Miller)    

  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • Napätie - únava
  • Antioxidant
  • Čistenie a detoxikácia


Zloženie/Ingredients: výluh z dužiny Aloe, lieh, destilovaná voda. Aloe obsahuje glykozid, aloín, enzými, fytosteroly, polypeptidy, kyselinu acetylsalicilovú, lupeol. Stimuluje imunitné mechanizmy, pôsobí antisepticky, analgeticky, antioxidačne. Celkový obsah etanolu 12%.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ :

Aloe vera (Barbadensis Miller, šťava 100%):

  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • Napätie - únava
  • Antioxidant
  • Čistenie a detoxikácie


Dávkovanie/ preventívne: deti do 10 rokov: 1 kávová lyžička denne, dospelí: 1 polievková lyžica denne, dospelí nad 40 rokov: 2 polievkové lyžice denne. Pri ochoreniach sa dávkovanie zvýši na 3x denne. Na vnútorné aj vonkajšie použitie.Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem400ml
Skladovaniena suchom a tmavom mieste do 30°C
Krajina pôvoduSlovensko

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu