Vyhľadávanie na blogu

Masážna kocka vanilková

3162/12

Najobľúbenejšia masážna kocka v našej ponuke. S obsahom pravých vanilkových luskov. celý popis produktu

Cena s DPH5,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Vanilková kocka je čisto prírodná, po vanilkových luskoch voňavá masážna kocka. Medzi testovanými respondentami patrí medzi najobľúbenejšie, vôňa čerstvých vanilkových luskov v kombinácii s kakaovým maslom pripomína bielu čokoládu. Vôňa je krásne sladko vanilková, upokojujúca, páči sa aj tým čo nemajú radi umelú vanilku (hlava vás z nej určite nerozbolí) a je stabilná, na tele vydrží jemne voňať aj pol dňa. Ideálna aj na bežné použitie, pre lepšie zobúdzanie či zaspávanie. Vytemperovaná tak, aby bola hladká a bez hrudiek. V kocke sú použité madagascar (bourbon) vanilky menšej veľkosti, čierne bodky v kocke sú „zatúlané“ semiačka z luskov.

Zloženie/Ingredients: Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Butyrospermum Parkii Fruit Butter (bambucké maslo), Vanilla Planifolia (vanilkové lusky)

Použitie: Namiesto telového mlieka po umytí alebo na masáže. Vhodná na suchú, citlivú pokožku,  aj počas tehotenstva.

UPOZORNENIE: nevhodné pre alergikov na orechy (obsahuje bambucké maslo).

Parametre tovaru
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniev suchu
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Top výrobok
31.10.2016

Ponio má skvelé produkty, či už ide o deodoranty, šampúchy, alebo tieto skvelé masážne kocky. Mala som nielen túto vanilkovú bombu, ale aj čokoládu :-D a bola to rovnaká "pecka"
So všetkým, čo sa píše v popise súhlasím a keby sa dalo pridať ešte pár hviezdičiek za tú úžasnú voňu, čo sa z nej šíri....Balenie je tie rozkošné a milé.
Rozhodne odporúčam vyskúšať !

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu