Masážna kocka Dvojitá levanduľa

levandulova-kocka-masazna-kocka-ponio-vegan

Ponio

Doprajte si nádherne voňavú regeneračnú masáž s dotykom liečivej levandule celý popis produktu

Cena s DPH5,10 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Masážna kocka inšpirovaná mydlom Dvojitá levanduľa, s dvomi druhmi silíc levandule - krásne voňavej kvetinovej levandule 40/42 a tradičnej liečivej levandule druhu angustifolia z Bulharska.

Kocka obsahuje ideálny pomer kakaového a bambuckého masla, aby sa roztápala v tej správnej chvíli na pokožke. Každá jedna masážna kocka podstúpila proces „temperovania“, aby bola krásne hladká a nehrudkovitá. Sušené kvietky levandule a slezu sú iba jemne zapustené na povrchu kocky. Pred masážou odporúčam jemne odlúpiť.

Zloženie/Ingredients: Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Butyrospermum Parkii Fruit Butter (bambucké maslo), Lavandula Angustifolia Oil (silica - levanduľa 40/42, levanduľa angustifolia), Lavandula Angustifolia Flower (kvet levandule), Malva Sylvestris Flower (kvet slezu), Linalool*, Limonene*, Geraniol*

* vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

Použitie: Namiesto telového mlieka po umytí alebo na masáže.

Parametre tovaru
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniev suchu
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Suchá koža tras sa
01.11.2016

Na moju veľmi suchú kožu je naozaj super. S tažkým srdcom som odobrala jednu hviezdu kvôli zdĺhavejšiemu nanášaniu- ide to síce ľahko, ale pri tých štvorcových centimetroch to trva predsa len dlhšie, ako s telovým mliekom. Na suché včasti je ale super.

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu