Bambucké maslo bio panenské

bio-panenske-bambucke-maslo-40g

Akamuti

Fair trade bambucké maslo z Ghany. 100% prírodné maslo na kozmetické účely celý popis produktu

Cena s DPH6,50 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Úžasne výživné bambucké maslo, bohaté a krémové, plné vitamínov A, E a F. Prírodná pleťová výživa, výborne hydratujúca suchú, problematickú pokožku a pokožku vystavenú slnečnému žiareniu a veternému počasiu. Veľmi ľahko sa nanáša a krásne zjemňuje pokožku. Ideálne maslo pre veľmi suchú pokožku i na detský zadoček.   Bez rafinácie, bielenia, filtrácie, z voľného zberu, v bio kvalite, získavané prostredníctvom Fair trade od ženských združení v Ghane (západná Afrika).

Toto bambucké maslo sa zbiera a spracováva tradičným spôsobom, ktorý sa používa už tisíce rokov. Neobsahuje akékoľvek činidlá, len svoje prirodzené výživné látky. Bambucké maslo má krémovú farbu a prirodzenú orechovú vôňu. Úplne sa odlišuje od rafinovaného, tvrdého, bieleho bambuckého masla, ktoré je spracovávané tak, že už doslova žiadne výživné látky neobsahuje. Výroba tohto masla výrobcami v Ghane a jeho predaj prostredníctvom Fair trade predstavuje dôležitý zdroj prostriedkov pre miestne komunity. Výrobcovia zberajú bambucké maslo z divo rastúcich stromov Karité. Viac než 94% týchto výrobcov sú ženy, ktoré majú rozsiahle znalosti o výrobe tohto masla a jeho použití. Napriek svojim vedomostiam majú tieto ženy veľmi malú šancu nájsť zamestnanie, pretože nemajú akékoľvek formálne vzdelanie. Bambucké maslo zabezpečuje cenný zdroj príjmov pre týchto ľudí a zabezpečuje lepšiu občiansku vybavenosť pre ich komunitu.  

Zloženie: čisté nerafinované bambucké maslo získané prostredníctom Fair trade obchodu (Butyrospermum parkii).

Spôsob použitia: Bambucké maslo je pevné maslo a počas zimného obdobia je tvrdšie. Veľmi rýchlo sa topí, stačí nabrať malé množstvo, roztopiť ho v dlaniach a naniesť na suchú pokožku. Aplikujte podľa potreby. Úžasné na pery, ruky, stvrdnutú pokožku lakťov, kolien a stvrdnuté päty.  

Náš tip: Pred spaním aplikujte bambucké maslo v hojnej vrstve na vaše chodidlá a navlečte si ponožky (aby ste ochránili posteľné obliečky). Ráno budú vaše chodidla jemné ako detské nôžky!  

UPOZORNENIE: Bambucké maslo obsahuje prírodné zložky, ktoré sú podobné latexu a preto by sa tomuto maslu mali vyhnúť ľudia s alergiou na latex. 

Parametre tovaru
Krajina pôvoduGhana
Skladovaniev suchu a tme
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Pomocnik na suchu pokozku
15.06.2018

Velmi rada pouzivam bambucke maslo, pretoze obsahuje rozne vitaminy a minerály, pouzivam ho uz dlhší cas a nedám na neho dopustiť, kazdy kto ma suchu pokozku a chce ju mat krasne vyzivenu odporúčam tento produkt. Nemasti a hned sa vstrebe do pokožky

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu