Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Múmio čisté 100% 30tbl

Ochranca tela pred chorobou. Prírodný biostimulátor s veľmi posilňujúcimi účinkami

Čítať ďalej
6,74 € (s DPH)
*
Kód:
3045/88
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný alebo iný produkt
Popis

Prírodný biostimulátor s antiseptickým a veľmi posilňujúcim účinkom.

Použitie: dopĺňa hladinu minerálnych látok, čím stimuluje rezervy organizmu, je výborný adaptogén - t.z. chráni telo pred pôsobením toxických a rádioaktívnych látok a nepriaznivých vplyvov vonkajšieho prostredia (takisto chemoterapiou a pod.). výrazne urýchľuje hojenie rán, popálenín a hlavne zlomenín stimuluje obranyschopnosť organizmu, viditeľne pomáha pri rôznych typoch zápalov, napr. zápal slizníc, žalúdka, čriev, ďasien, mandlí, rôzne tzv. skryté zápaly, hemoroidy...

Má posilňujúci prostriedok, dodáva silu a energiu prirodzeným spôsobom priaznivo pôsobí na štruktúru kostí, zabraňuje vzniku a rozvoju osteoporózy (rednutiu kostí) - podporuje správne vstrebávanie a ukladanie vápnika do kostí, posilňuje kosti, odstraňuje ich krehkosť a tým zabraňuje vzniku zlomenín (najmä u starších ľudí) pomáha pri paradentóze - zabraňuje úbytku kostnej hmoty a zápalu ďasien, čo sú 2 hlavné príčiny vzniku ochorenia prírodné antibiotikum - urýchľuje liečenie infekciíí akéhokoľvek pôvodu (vírusy, baktérie)

Vie si poradiť aj s astmou, alergiami, anginou pectoris či koktavosťou má spevňujúci vplyv na svalovú hmotu a telesnú stavbu (športovci, silové vytrvalostné disciplíny) posilňuje telesnú a duševnú odolnosť voči stresu, úžasne zvyšuje mentálne schopnosti má antioxidačné účinky – spomalenie procesu starnutia a degenerácie tkanív a orgánov podporuje krvotvorbu  

Účinky: Antiseptické, veľmi posilňujúce.

Zloženie: 100% čisté mumio (očistené vodou od prímesí), 200mg v 1 tablete.  

Dávkovanie: Dospelý človek o hmotnosti 60-75 kg 1 tableta denne, nad 90 kg 2 tablety denne ráno na lačno. Deťom do 30 kg 1/2 tablety.

Preventívna kúra trvá 40 dní - 3x desať dní s päťdennými prestávkami. Medzi kúrami je doporučovaná pauza 20 dní.

Upozornenie: Odporúča sa skladovať v chladničke, prípadne v miestnosti s nižšími teplotami. Pri vysokých teplotách sa môže znehodnotiť.

VIAC O MUMIO (mumiyo)

Vedecký výskum mumia  začal okolo roku 1950. Najďalej pokročila Čína, potom Spojené štáty americké, bývalý  Sovietsky zväz, Irán a India. Je zaujímavé, že zatiaľ čo naši predkovia prijali existenciu a účinky mumia ako fakt a využívali jeho skvelé vlastnosti, súčasná veda sa trápi stále jedinou otázkou - ako mumio vzniká. Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa oddávna používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Očistené od prímesí má Mumio čiernu farbu, na povrchu je lesklé, konzistenciou sa podobá asfaltu a má horkú chuť. Pomerne rýchlo sa rozpúšťa telesným teplom (na dlani), je ľahko rozpustné vo vode, ale v liehu nie. Z chemického hľadiska je Mumio prírodná zmes organických a anorganických látok. Skladá sa z 26 stopových prvkov, 10 oxidov kovov, aminokyselín, steroidov, fosfolipidov, rady vitamínov, éterických olejov a ďalších biologicky aktívnych látok. Slovo mumio doslova znamená "ochraňuje telo pred chorobou" alebo "telo uchovávajúce". Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie, v ťažko dostupných miestach vo výškach min. 3000 m nad morom, na stenách a stropoch jaskýň alebo v trhlinách v podobe malých stalaktitov, ktoré svojim tvarom pripomínajú slzy (preto názov "Slzy hôr"). Tibeťania nazývajú Mumio "barak šun" (Brogshaun), v preklade horský olej, Indovia "Shilajit", a Arabský ekvivalent znie Chafiz-al-Adžsod alebo Arakul džibal - horský pot. Mumio nemá nikdy svetlú farbu - pokiaľ má mumio správnu čistotu, sú tablety vždy tmavé v rôznych odtieňoch čiernej farby. Výnimkou je kombinácia múmia s inými zložkami (propolis, sladké drievko). Vtedy sú tablety svetlo-hnedé. Mumio nie je nutné uzatvárať do liekových toboliek (často farebných alebo nepriehľadných) alebo ho dávať do fľaštičiek, ktoré majú zafarbené sklo či plast. Výsledkom správnej technológie očisťovania je tableta v priesvitnom pláte na vylúpnutie. Mumio nie je tekutina - Mumio netreba stabilizovať, samo vydrží pri izbovej teplote minimálne tri roky pri nezmenených vlastnostiach.

Čítať ďalej
Detaily produktu
3045/88

Doplňujúce údaje

Energia
100g- 588 kj/140 kcal
Tuky
100g- 2,22g
Sacharidy
100g- 5,7g
Bielkoviny
100g- 24,1g
Skladovanie
Odporúča sa skladovať v chladničke, prípadne v miestnosti s nižšími teplotami. Pri vysokých teplotách sa môže znehodnotiť.
Krajina pôvodu
Kirgiszko
Váha/gramáž/objem
30tbl
Recenzie(3)
Celkové hodnotenie
5
3 Recenzie
Kvalita
(5)
Účinok
(5)
Mumio je doslova všeliek. Začala som ho používať na zápal v tele a pri pravidelnom používaní cítite výsledky. Má naozaj všestranné využitie a nedá sa povedať, že by liečilo len jeden problém v tele. Najprv som ho používala na problémy s pleťou, neskôr na spomínaný zápal. Mumio nájde problém a rieši ho.Dokáže liečiť žalúdočné vredy a takisto dýchacie problémy. Má špecifický zápach, takže odporúčam nečuchať a hneď zjesť :). A uchovávať v chladničke, lebo sa veľmi rýchlo topí.

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa