Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Moringa kapsuly 60cps PLANET AYURVEDA

Moringa olejodárna (Moringa oleifera) predstavuje bohatý zdroj vitamínov, minerálov a aminokyselín. V kapsuliach je použitý silný extrakt z kôry stromu, ktorý sa v Indii využíva pre svoj pozitívny vplyv na celý kardiovaskulárny systém.

Čítať ďalej
14,91 € (s DPH)
*
Kód:
4394
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Moringa Planet Ayurveda Kapsuly

Moringa Planet Ayurveda obsahujú štandardizovaný extrakt v pomere 12:1 z kôry stromu Moringa oleifera (Moringa olejodárna). Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu. Kapsuly plnené štandardizovaným extraktom poskytujú hneď niekoľko výhod oproti kapsuliam plneným surovým bylinným práškom či bežným extraktom.

Kapsuly Moringa Planet Ayurveda sú čisto prírodné, obsahujú 100 % štandardizovaný extrakt. Neobsahujú žiadne ďalšie plnivá, aditíva ani chemické látky. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov.

.

Účinky Moringy

Moringa sa v Indii používa pre svoje antioxidačné účinky a pozitívny vplyv na zvýšenie obranyschopnosti pred rôznymi infekciami. Extrakt z kôry moringy sa využíva pri kardiovaskulárnych ochoreniach, na zlepšenie cirkulácie krvi a zníženie vysokého krvného tlaku.

Moringa z hľadiska ajurvédy znižuje dóše Vata a Kapha. Spolu s ďalšími bylinami sa používa na zápal močových ciest a infekciách močových ciest, pričom sa využíva antibiotický účinok kôry stromu. Z tohto dôvodu v našich kapsuliach nepoužívame extrakt z listov ale z kôry.

Kôra je rovnako ako listy bohatým zdrojom živín, ale navyše má výhodu vo svojom antibiotickom pôsobení. Moringa je bohatým zdrojom mnohých živín. Predovšetkým je to vitamín E, vitamíny skupiny B, železo, zinok, mangán aj vitamín C. Je vhodné ju užívať vždy pri celkovej slabosti na dodanie potrebnej výživy.

.

Ajurvédske vlastnosti: Vata: - Pitta: = Kapha: -

Odporúčané kombinácie s Moringou:

Pri kardiovaskulárnych ochoreniach kombinujte s kapsulami ARJUNA.
Na doplnenie výživy kombinujte s GREEN ESSENTIALS.
Pri slabosti spojenej s nechutenstvom a problémom pribrať kombinujte s WEIGHT GAIN.
Pri infekciách močového traktu kombinujte s CHANCA PIEDROU a TRIBULUS POWER.

Moringu obsahujú aj kapsule EVE PLUS, kde ju dopĺňa ASHWAGANDHA a BRAHMI pre psychickú a hormonálnu rovnováhu so SHATAVARI na podporu ženského reprodukčného systému.

Ďalšie informácie o Moringa:

Moringa Oleifera - použitie a účinky
VIDEO: Moringa Oleifera - účinky a použitie v ajurvéde

Články o ajurvédskych bylinách

Videá o ajurvédskych bylinác

.

Popis balenia Moringa Kapsule Planet Ayurveda

Balenie: 60 ks kapsulí, až 500 mg štandardizovaného extraktu v pomere 12:1 z kôry stromu Moringa oleifera (Moringa olejodárna).

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu. Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu. Kapsuly sú 100% vegetariánske.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne. V kapsuliach používame vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastliny. Zdôrazňujeme, že nepoužívame surový prášok z rastliny a nepridávame do kapsulí žiadne ďalšie prídavné látky. Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív.

S produktom značky Planet Ayurveda si kupujete kvalitu.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Čítať ďalej
Detaily produktu
4394

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu a tme
Krajina pôvodu
India
Váha/gramáž/objem
60 kapsulí
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa