Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Indická Echinacea (Právenka latnatá) kapsuly 60cps PLANET AYURVEDA

Indická echinacea (Andrographis paniculata) sa používa najmä v ázijských krajinách na liečbu rôznych infekcií, podporu imunitného systému ako aj na podpornú liečbu pri vírusových ochoreniach, pri akýchkoľvek ochoreniach pečene a obličiek ako aj pri horúčkach bez ohľadu na ich pôvod.

Čítať ďalej
14,91 € (s DPH)
* 1-2 dni
Kód:
11778
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené2
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Indická Echinacea (Právenka latnatá)

Indická Echinacea Planet Ayurveda obsahujú štandardizovaný extrakt 10:1 z rastliny Andrographis paniculata Linn. Asteraceae (Právenka latnatá) s obsahom 5% fenolových zložiek.

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu.

Kapsuly plnené štandardizovaným extraktom poskytujú hneď niekoľko výhod oproti kapsuliam plneným surovým bylinným práškom či bežným extraktom.

Kapsuly Indická Echinacea Planet Ayurveda sú čisto prírodné, obsahujú 100 % štandardizovaný extrakt. Neobsahujú žiadne ďalšie plnivá, aditíva ani chemické látky. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov.

.

Účinky Indickej Echinacei

Indická echinacea (Andrographis paniculata) je veľmi rozšírená najmä v ázijských krajinách pri liečbe rôznych infekcií. Indický farmaceutický priemysel ju bežne používa ako zložku liekov. V ajurvéde sa indická echinacea (u nás známa pod pojmom právenka latnatá) používa predovšetkým na podporu imunitného systému ako aj na podpornú liečbu pri vírusových ochoreniach.

Indická echinacea je častou zložkou ajurvédskych formulácií. Účinnou zložkou obsiahnutou v listoch sú andrographolidy. Indická Echinacea sa považuje za kráľovnú medzi horčinami, používa sa pri akomkoľvek ochorení pečene, vrátane vírusových ochorení ako je hepatitída, ale aj pri infekciách pečene, zablokovaní pečene, žltačke a podobne.

Ajurvéda tiež indickú echinaceu využíva pri všetkých stavoch horúčky a to bez ohľadu na jej pôvod a to aj pri horúčke neznámeho pôvodu (PUO - pyrexia of unknown origin).

Ajurvédske vlastnosti: Vata: + Pitta: - Kapha: 

.

Odporúčané kombinácie s Indickou echinaceou

Pre lepší efekt pri infekciách odporúčame kombinovať s kapsulami CURCUMIN (protizápalový účinok) a GILOY (protibakteriálny účinok).
Pri ochoreniach pečene kombinujte s CHANCA PIEDROU a LIV SUPPORT.

Neprehliadnite zaujímavé články o Indickej Echinacei: Indická echinacea - účinky a použitie v ajurvéde

VIDEO: Ochorenia pečene

Článok: Vážne ochorenia pečene

Ajurvédska medicína - články

.

Popis balenia Indická Echinacea

Balenie: 60 ks kapsulí, až 500 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z rastliny Andrographis paniculata Linn. Asteraceae (Právenka latnatá) s obsahom 5% fenolových zložiek.

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu. Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu. Kapsuly sú 100% vegetariánske.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2x denne.

V kapsuliach používame vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastliny. Zdôrazňujeme, že nepoužívame surový prášok z rastliny a nepridávame do kapsulí žiadne ďalšie prídavné látky. Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív. S produktom značky Planet Ayurveda si kupujete kvalitu.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Čítať ďalej
Detaily produktu
11778

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu a tme
Krajina pôvodu
India
Váha/gramáž/objem
60 kapsúl
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:
Odporúčané články

Zápal pľúc

NapísalMichaela 19900 30-06-2021
Obľúbené
Ako na zápal pľúc. Príčiny, príznaky, uzdravenie aj prevencia pred zápalom pľúc
Čítať ďalej

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa