Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Imunix 120 cps (až na 30 dní)

Výživový doplnok pre aktiváciu, stimuláciu, posilnenie a naštartovanie imunity

Čítať ďalej
22,49 € (s DPH)
*
Kód:
7435
Výrobca:
Obľúbené2
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Imunix aktivátor naštartovania imunity

Najsilnejší "liek" proti všetkým chorobám je náš vlastný imunitný systém

Nič nedokáže telo ochrániť lepšie ako správne fungujúci imunitný systém. V ideálnej kombinácii po zbavení tela od parazitov IMUNIX pôsobí ako spúšťač na naštartovanie imunity.

.

Pečeň je sama osebe zázračným dielom. Jej funkcia je taká všestranná, že ju môžeme označiť za mimoriadny orgán. Okrem toho, že je najdôležitejším orgánom pre zneškodňovanie jedov, zúčastňuje sa aj na výmene látok. Ochorenie pečene preto zasiahne citeľne celé telo.

Na druhej strane je pečeň schopná regenerovať vlastné poškodené bunky a chýbajúce bunky dokonca znova vybudovať. Pokiaľ je jej činnosť normálna, všetko sa v nej starostlivo premieňa, preosieva a filtruje. Jedovaté látky sa pritom zneškodnia a vylúčia. Preto potrebuje pečeň trvalo dobré prekrvenie.

Zdravá pečeň sa stará o čistú krv. Pokiaľ však ochorie, nie je schopná dostatočne zneškodniť rôzne jedy, ktoré potom vnikajú do krvného obehu, vyvolávajú chronické stavy dráždením bunkových tkanív a pripravujú tak pôdu pre rakovinu.

Unikátne zloženie bylín pre posilnenie imunity. Dobrá imunita je základ skvelého zdravia!

.

Zloženie Imunix extrakt

Obsahuje extrakty až 8 bylín vypestovaných na Slovensku

Kurkuma dlhá, koreň – Curcuma longa L.,radix 

  • kurkuma sa v orientálnej medicíne pokladala za hlavný prostriedok na nastavenie dobrej funkcie pečene a ako produkt č. 1 pri boji s rakovinou. Vo všeobecnosti pôsobí veľmi dezinfekčne.

Púpava lekárska, koreň – Taraxacum officinale WEBER, radix 

  • aplikuje sa pri chorobách pečene, pankreasu, žlčníka a obličiek. Čistí krv a črevá, podporuje trávenie. Je veľmi účinná pri cukrovke, žltačke a kožných chorobách. Obsahuje betaglukány s protirakovinovým účinkom. 

Lopúch väčší, koreň – Arctium lappa L., radix

  • užíva sa pri dne, reumatizme, pri chronických ekzémoch, zápalových stavoch v tráviacom trakte a pri urolitiáze.

Benedikt lekársky, vňať – Cnicus benedictus L., herba

  • má antibiotické a protivírusové účinky. Pôsobí silne dezinfekčne a antisepticky. Potláča kvasenie a hnilobné procesy v črevách.

Ďatelina lúčna, kvet – Trifolium pratense L., flos 

  • užíva sa pri ekzémoch, chorobách pľúc, obličiek, pri reumatizme, astme, chudokrvnosti, pri zlej funkcii lymfatického systému, bolestivej menštruácii, pri zápaloch vaječníkov. Obsahuje látky podobné ženským hormónom (fytoestrogény), ktoré pôsobia preventívne proti rakovine ženských orgánov, a flavonoidy, ktoré pôsobia proti voľným radikálom.

Vinič hroznorodý, šupky – Vitis vinifera L., cortices 

  • obsahuje vitamín C, E, K vitamíny B draslík, kyselinu listovú. Plno antioxidantov, vlákninu. Šupky sú vynikajúce na zlepšenie trávenia,  sú zdravé aj pre srdce a prečistenie organizmu. Priaznivo ovplyvňujú funkciu pečene a obličiek.

Nechtík lekársky, kvet – Calendula officinalis L., flos 

  • Je veľmi účinný pri gynekologických ochoreniach, pri zápaloch, chorobách pankreasu, pečene, pri búšení srdca, astme. Zastavuje rast baktérií.

Ďumbier lekársky, podzemok – Zingiber officinale L. herba 

  • Stimuluje krvný obeh, zlepšuje periférne prekrvenie, zmierňuje nadúvanie a koliky. Navodzuje potenie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zabraňuje kinetóze. Užíva sa pri celkovej vyčerpanosti, nedostatku energie, stimuluje pľúca pri infekciách a zbavuje telo parazitov.

.

Intenzívna protiparazitálna kúra s Anti parazit doplnená s Imunix

Vyvinutá v spolupráci s výživovými poradcami a zostavená na základe našich dlhoročných skúseností s uživaním produktov.

V popise uvádzame presný rozpis dávkovania kapsúl ANTI PARAZIT ráno a večer. Ideálny čas užívania kapsúl, je ráno 30 minút pred jedlom, resp. hodinu po jedle. Večer je vhodné 3 hodiny pred spánkom nejesť a večernú dávku vziať hodinu po jedle.

.

1. deň = 1 ráno - 1 večer

2. deň = 2 ráno - 2 večer

3. deň = 3 ráno - 3 večer

4. deň = 4 ráno - 4 večer

5. deň = 5 ráno - 5 večer

6. deň = 6 ráno - 6 večer

7. deň = 7 ráno - 7 večer

8. deň = 8 ráno - 8 večer

9. deň = 8 ráno - 8 večer

10. deň = 8 ráno - 8 večer

11. deň = 8 ráno - 8 večer

12. deň = 8 ráno - 8 večer

13. deň = 8 ráno - 8 večer

14. deň = 8 ráno - 8 večer

15. deň = 8 ráno - 8 večer

16. deň = 7 ráno - 7 večer

17. deň = 6 ráno - 6 večer

18. deň = 5 ráno - 5 večer

19. deň = 4 ráno - 4 večer

20. deň = 3 ráno - 3 večer

21. deň = 2 ráno - 2 večer

22. deň = 1 ráno - 1 večer

.

Upozornenia:

V prvých dňoch užívania sa môžu vyskytnúť u citlivejších osôb detoxikačné príznaky (mierna bolesť hlavy, hnačka, začervenanie kože, vyrážka). Tieto príznaky sa väčšinou stratia do troch dní. V opačnom prípade je vhodnejšie kúru prerušiť a poradiť sa so svojim lekárom, resp. nás kontaktujte a my Vám radi poradíme.

V prípade pálenia záhy, zapijeme väčším množstvom vody.

Počas užívania produktu ANTI PARAZIT je možné užívať súčasne aj produkt IMUNIX, ktorý zaistí odstráňovanie toxínov (od parazitov) z tela. Dávkovanie IMUNIX sa v tomto prípade používa v dávkach 2 ráno a 2 večer počas celej intenzívnej protiparazitálnej kúry.

.

Detoxikačná kúra pre deti od 3 rokov

Preventívne je vhodné minimálne raz (ideálne 2x) ročne detoxikovať deti. Uvedené dávkovanie je určené pre deti od troch rokov do pätnástich rokov. Deti staršie ako pätnásť rokov, môžu užívať dávky určené pre dospelých.

Deťom podávame najprv jednu kaspulu ANTI PARAZITu ráno a jednu kapsulu večer, spolu s produktom IMUNIX v rovnakých dávkach. Neskôr, po jednom týzdni uživania, dávky zdvojnasobíme na 2 kapsule ANTI PARAZIT ráno a 2 kapsule IMUNIX večer.
V tomto dávkovaní (2kapsule ráno a 2 kapsule večer z každého produktu) pokračujeme, až kým dosiahneme celkovo 30 dní užívania.

Po ukončení takejto kúry, je vhodné ešte zotrvať v tzv. preventívnej kúre, kedy užívame 2 kapsule ANTI PARAZIT a IMUNIX 2 x denne, raz za týždeň.

Pozn. Vajíčka parazitov v ľudskom tele majú vývojové štádium až jeden rok. Preto po detoxikačnej kúre postačuje prevencia 1 x týždenne po dobu jedného roka.

.

Preventivna protiparazitná kúra

Po úspešnom odparazitovaní sa v ľudskom tele zvyknú nachádzať ešte nevyvinuté vajíčka parazitov. Napríklad taká škrkavka ich dokáže naložiť aj 200-tisíc za jeden deň. Z uvedeného dôvodu sa po ukončení protiparazitnej kúry odporúča pokračovať v preventívnej protiparazitnej kúre.

Preventívne postačuje užívať dávku 2 kapsule ANTI PARAZIT 2 x denne, jeden deň v týždni po dobu jedného roka. Uvedená dávka je vhodná pre deti od 3 rokov. Dospelým sa odporúča dávku zdvojnásobiť na dávkovanie 4 kapsule ráno a 4 kapsule večer.

Pozn.: Novo-vyvinutý parazit ešte nieje dostatočne silný aby sa bránil antiparazitikám, preto postačuje dávka 1 x týždenne.

.

Uchovávanie: Skladujte v uzavretom obale, pri teplote 15-25 C, chrániť pred priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Obsah: 120 ks tvrdých želatinových kapsúl. 1 kapsula obsahuje 350mg extraktu bylín

Hmotnosť obsahu: 24,0 g ±10 %

Dávkovanie: 2 tablety 2 x denne prehltnúť  celé a zapiť primeraným množstvom tekutiny. Ustanovená odporúčaná  denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Minimálna trvanlivosť: Vyznačená na obale.

100% Slovenský výrobok. Obsahuje extrakty rastlín vypestovaných na Slovensku.
Krajina pôvodu Slovensko

Čítať ďalej
Detaily produktu
7435
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa