Yucca Shidigera, detoxikácia organizmu

Akcia yucca-shidigera-detoxikacia-organizmu

Kompava

4307

Prírodný detoxikačný prípravok zbavuje organizmus všetkých toxínov v tráviacom aj v cievnom systéme celý popis produktu

Cena s DPH13,95 €

-10%

15,50 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Prírodný detoxikačný prípravok KOMPAVA Yucca shidigera zbaví organizmus všetkých toxínov, či už v tráviacom alebo cievnom systéme.   Výživový doplnok na detoxikáciu KOMPAVA Yucca Shidigera obsahuje množstvo látok, ktoré sú z biochemického hľadiska charakterizované ako saponíny, ich koncentrácia v tejto rastline je až 30%! Ich hlavným prínosom je antioxidačný účinok, ktorý sa prejavuje v celom organizme. Detoxikácia je jedným z hlavných pilierov zdravého životného štýlu, prevencii chôrob a alergií, správneho trávenia a celkovej vitality organizmu. Detoxikačné účinky KOMPAVA Yucca Schidigera: upravuje hladinu cholesterolu a  srdcovo-cievny systém napomáha pri odstraňovaní usadenín z tela vyplavuje kyselinu mliečnu zo svalov regenerácii sliznice tráviaceho traktu pomáha pri liečbe hubových a plesňových ochorení. Úloha saponínov v Yucce Shidigere: Yucca Shidigera obsahuje 2 druhy saponínov, a to vo vode rozpustné (stearanové – viažu v čreve cholesterol, vytvárajú s ním nerozpustné zlúčeniny a nedovolia mu vstrebávať sa, čím sa zníži i jeho hladina v krvi) a vo vodenerozpustné (terpénové – dostávajú sa do krvného obehu, kde znižujú hladinu cholesterolu) v ľudskom organizme sa menia na sapogenin, ktorý sa chová ako mydlo – znižuje povrchové napätie a zabraňuje tak prichyteniu akýchkoľvek látok na steny ciev a čriev (baktérie a vírusy na tkanivá) majú antioxidačný účinok, znižujú množstvo voľných radikálov, zvyšujú produkciu kortikosteroidov ( tvoria sa v kôre nadobličiek, majú protizápalový, antialergický a imunogénny účinok) všetky usadeniny rozpúšťa a prevádza na roztoky, čím odstraňuje z organizmu všetky nefyziologické ložiská (skládky odpadu), odstránením usadenín sa bunky obnovia a podporí sa ich funkcia zvyšujú filtračný povrch ľadvín (väčšia účinnosť ľadvín čistiť krv od nečistôt) a odstraňujú ľadvinové usadeniny (kamene a piesok sa vplyvom saponínov rozkladajú a nové sa nevytvárajú) odbúravajú a čistia usadené tukové častice (staré sa rozpúšťajú a nové sa nevedia vstrebávať).

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Yucca (Yucca schidigera)    

  • Detoxikácia

Zloženie: Yucca Shidigera (450 mg), želatínová kapsula, farbivo oxid titáničitý

Dávkovanie: Týždeň 1 kapsulu ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeri. Týždeň po 2 kapsuly ráno i večer, ďalšie týždne po 3 kapsule ráno a večer.

Použitie: Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok. Taktiež je vhodné počas užívania podporovať tvorbu mikroflóry užívaním probiotík a zvýšiť príjem vitamínov a minerálov.

UPOZORNENIE: Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem120kapsúl
Krajina pôvoduSlovensko
Skladovaniev suchu
Tuky0,2g na 100g
Energia33kcal na 100g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu