Masticha Original, helicobacter a trávenie

4460

Tablety z chioskej živice Masticha vhodné na podpornú liečbu Helicobaktera pilori celý popis produktu

Cena s DPH34,60 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis:  Pravá chioská masticha kapsulovaná na Slovensku. Mastichové kapsuly obsahujú čistú mastichu. Ľahko sa užíva a dá sa veľmi presne dávkovať.

Chioská masticha je prírodný výživový doplnok, ktorý sa odporúča užívať pri zdravotných problémoch spojených so žalúdkom, obzvlášť problémoch ako sú: helikobakter pylori, žalúdočné vredy, či pálenie záhy. Účinky chioskej mastichy sú priaznivé z mnohých ohľadov, pôsobí antisepticky, antibakteriálne a antimykoticky. Masticha sa odporúča užívať pri zníženej činnosti hrubého čreva a premnožení baktérie helikobakter pylori v žalúdku, ktorá môže spôsobovať pálenie záhy, bolesti žalúdka, zápal žalúdka a žalúdočné vredy.

Masticha z Chiosu sa upravuje do rôznych podôb ako napríklad mastichový prášok, mastichové kapsuly, či mastichové žuvačky. Každá z týchto úprav sa vyznačuje svojím špecifickým využitím. Výhoda mastichových kapsúl spočíva v tom, že kapsuly obsahujú čistú mastichu bez ďalších prímesí. Kapsulová forma mastichy sa veľmi ľahko užíva, keďže kapsuly obsahujúce mastichu sa dajú jednoducho prehltnúť. Mastichové kapsuly vám zaručujú presné dávkovanie, pretože obsahujú 350 mg čistého mastichového prášku v každej kapsule.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Masticha (Chios Mastiha)  

  • Ústna hygiena
  • Normálna činnosť gastrointestinálneho traktu

Zloženie: Pravá Chioská masticha

Odporúčané užívanie:

Mastichové kapsuly sa ako doplnok výživy užívajú min. 20 min. pred jedlom.
Helikobakter pylori – 2 kapsuly, 2-3 x denne po dobu aspoň dvoch mesiacov,
Peptický vred –  3 kapsuly, 2 x denne po dobu štyroch týždňov,
Vred dvanástnika – 2 kapsuly, 2 x denne po dobu dvoch týždňov.

UPOZORNENIE: Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Masticha sa neodporúča požívať tehotným ženám, malým deťom a osobám alergickým na živicu. Masticha nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávať mimo dosahu malých detí.Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem40g
Krajina pôvoduGrécko
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Veľká spokojnosť
28.10.2016

Masticha je úžasný produkt pre všetkých, ktorý chcú riešiť žalúdočné problémy či problémy s pleťou. Chuť práškovej Mastichy je dosť nepríjemná, treba si na ňu zvyknúť, prášok sa rozpustí v pohári vody a vypije. Na začiatku mi to robilo problémy, ale všetko sa dá zvládnuť. Tento produkt je však v tabletách čo je výborné. Určite si zakúpim zas, sú to naozaj dobre investované peniaze do zdravia.

    Pridať príspevok
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu