Graviola tablety

graviola-tablety-60ks

Purus-meda

4072/87

Doplnok stravy z dažďových pralesov pomáha pri celkovej pohode organizmu celý popis produktu

Cena s DPH9,90 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Legendárny rastlinný produkt z dažďových amazonských pralesov patrí k najpredávanejším doplnkom stravy po roku 2000. Naše kapsule obsahujú vysoko čistý extrakt z plodu Gravioly štandardizovaný na obsah 5% anonových acetogeninov.

Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje: Anona ostnitá (Anona muricata) extr. 10:1 300 mg, Mikrokryštalická celulóza (plnidlo), Stearan horečnatý rastlinný a oxid kremičítý (protispekavé látky), obal kapsule: želatína.

Doporučené dávkovanie: 1-2 cps denne, max 3 cps.

UPOZORNENIE: Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre tehotné, dojčiace ženy a deti. Môže znižovať krvný tlak. Pri dlhodobom užívaní je vhodné podávať s 2 hodinovým odstupom probiotickú kultúru.

ZAUJÍMAVOSTI A LITERÁRNE REŠERŠE: Graviola v súčasnosti nemá v EU schválené zdravotné tvrdenia. Jej vedecky doložené použitie sa traduje od r. 1940. Graviolu preslávili prítomné anonové acetogeniny, u ktorých bol popísaný selektívny efekt na bunkový systém. Likvidujú poškodené mutujúce bunky a nenapadájú bunky zdravé. Normalizujú psychické výkyvy a kŕčové indispozície žalúdku a svalov. Vytvárajú nehostinné prostredie pre baktérie, vírusy a vyššie nežiadúce mikroorganizmy (parazity). (Prevzaté z: Dr. Leslie Taylor: The Heling power of Rainforest Herbs, Square one Publishers, NY 2005, str. 288-294.)Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem120ks
Krajina pôvoduČeská republika
Skladovaniev suchu

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili