Allimax s alicínom

5241

Prípravok s obsahom stabilizovaného alicínu (látka, ktorú obsahuje cesnak). Prírodné antibiotikum celý popis produktu

Cena s DPH37,20 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis:  AlliMax aj keď je z cesnaku obsahuje LEN pravý stabilizovaný alicín. Alicín je látka, ktorá vzniká pri drvení cesnaku a vedcom známa už dlhé roky. Normálne je táto latka nestabilná čiže, keď zjete čerstvý cesnak bežne sa Vám do tela nedostane žiaden alicín. Ale nedávno sa vedcom v Anglicku podarilo alicín stabilizovať. Alicín je:- prirodzená obrana cesnaku proti škodcom - bez zápachu a nemá vedľajšie účinky ani pri veľkom množstve - prírodný produkt - predáva sa v mnohých krajinách ako je USA, Kanada, Austrália a severské štáty Európy - zabíja rôzne druhy vírusových, bakteriálnych a plesňových infekcií vrátane nádchy a chrípky.- schválený na predaj na Slovensku ministerstvom zdravotníctva SR.  

ALLIMAX POMÁHA PRI PREVENCII A LIEČBE:

- BAKTERIÁLNYCH INFEKCIÍ
- PLESŇOVÝCH INFEKCIÍ
- VÍRUSOVÝCH INFEKCIÍ

POMÁHA VYROVNAŤ KRVNÝ TLAK
Allimax je veľmi účinný prírodný spôsob na vyrovnanie krvného tlaku bez vedľajších účinkov.

Vedci z univerzity vo východnom Londýne ukázali, že výťažok z alicínu je schopný zabíjať obrovské množstvo tzv. "zlatého stafilokoka" MRSA. Táto nepríjemná baktéria nepretržite mení svoju štruktúru a stáva sa tak odolná voči mnohým farmaceutickým antibiotikám. Toto môže mať závažný dopad na ľudí, ktorí trpia kožnými ochoreniami ako ekzémy alebo akné. U týchto pacientov je 6 – 7 krát pravdepodobnejšie, že sa táto baktéria rozšíri.  

ČO JE ALICÍN? Keď sa cesnak pokrája alebo rozdrví, sírová zlúčenina allicín sa zlúči s enzýmom nazývaným alináza a spustí sa chemická reakcia. Prvou vytvorenou zlúčeninou je alicín. Nanešťastie, alicín vytvorený z čerstvého cesnaku je nestabilný a rýchlo sa mení na iné zlúčeniny obsahujúce síru známe tiež ako tiosulfináty. Alicín je jediná zložka, ktorej prislúcha popis "materská" substancia a je zodpovedná celkovo alebo z časti za protiplesňové, antivirózne a antibakteriálne vlastnosti prislúchajúce cesnaku. Alicín je tá aktívna látka v cesnaku, ktorá pomáha. Aby ste získali taký istý účinok ako z jednej tobolky AlliMAX®, museli by ste skonzumovať veľmi veľké množstvo čerstvého cesnaku (približne 400 strúčikov).

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Cesnak kuchynský (Allium sativum)  

 • Normálna hladina cukru v krvi - metabolizmus sacharidov
 • Imunita - prirodzená obranyschopnosť
 • Normálnu činnosť srdca - hladina cholesterolu a krvných lipidov
 • Antioxidant
 • Normálnu činnosť pečene
 • Duševná pohoda - stres

Zloženie/Ingredients: Allicin prášok, vegetariánska tableta. Každá tableta AllicinMAX-u obsahuje 180mg AlliSURE ® alicínový prášok. AllicinMAX NEOBSAHUJE umelé príchute, soľ, glutén, konzervačné látky a je vyrobený bez GMO.

Odporúčané dávkovanie: Len 1 tableta AllicinMAX-u® denne zapitá pohárom studenej vody počas hlavného jedla poskytne dostatok alicínu pre bežné preventívne dávkovanie. Je však možné užiť až do 10 tabliet denne, ak je potrebné.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem90kapslí
Krajina pôvoduVeľká Británia
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Vrelo doporučujem
31.12.2016

Partnerovi v jeho 7 rokoch zničil jeho obvodný lekár imunitu, keď mu predpísal veľmi silné antibiotikum pre dospelých, lebo mohol vyhrať kreslo, keď ich predpíše čo najviac. Odvtedy bola partner takmer neustále chorý. Bežní lekári mu nevedeli nič pomôcť, iba v podstate splachoval peniaze do toalety.
Pred myslím 2 rokmi som mu kúpila tento výrobok odtiaľto. Poctivo ho bral a voilá - odvtedy bol chorý iba raz a aj to na 3 dni.

  Pridať príspevok

  Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
  Ostatní zákazníci tiež nakúpili