Lotosový koreň

lotosovy-koren-20g

Sunfood

4575

Čaj z lotosového koreňa sa odporúča užívať pri nachladnutí, astmatických problémoch a na liečbu kašľa celý popis produktu

Cena s DPH3,50 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Lotos indický orechoplodný, nazývaný aj padma, alebo lotus. Je symbolom božstva čistoty a plodnosti. Je národnou rastlinou Indov a starých Egypťanov. Lotosové odnože sa zbierajú na jeseň, kedy obsahujú najviac účinných látok. Všetky časti lotosu (odnože, listy, orechy i kvety) sú jedlé a majú i medicínske použitie. Pomáha vylučovať prebytok tekutín z pľúc a dýchacích ciest, je dôležitý pri odstraňovaní toxínov nebezpečných pre mozog, podporuje liečbu syndrómu chronickej únavy, dynamizuje a zvyšuje vitalitu, je odporúčaný v prípadoch impotencie a v neposlednom rade je dobrým a zdravým zdrojom energie. Lotos je vynikajúci pri liečbe nachladnutia, kašľa, astmy, pri pľúcnych a taktiež ľadvinových problémoch. Obsahuje nezanedbateľné množstvo vitamínu C.

Zloženie: sušený koreň lotusu      

Návod na prípravu: Pred použitím koreň namočíme, vodu z namáčania môžeme použiť. Lotosový koreň môžeme pripravovať a používať ako každú inú koreňovú zeleninu, alebo aj ako čaj.  
Niekoľko kúskov zaliať vriacou vodou a 5 minút lúhovať. Podporuje odhlienenie pľúc a dýchacích ciest. Pri nachladnutí ako prevencia.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem20g
Krajina pôvoduJaponsko

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili