Jablkové chipsy Vitallife

Jablkové chipsy Vitallife

FineStyle

6235

Sušené jabĺčka bez konzervantov a éčok. Výborná alternatíva k chipsom alebo zdravá sladkosť :) celý popis produktu

Cena s DPH2,10 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 2 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 2 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,06 €.


Celý popis produktu

Popis: Spomínate si na chutné jabĺčka, ktoré babička sušila celú zimu zo svojej úrody a vy ste ich po večeroch chrumkali pri telke? Tieto jablkové chipsy vám pripomenú dávny zázrak.

Jablkové chipsy Vitallife od spol. FINE STYLE s.r.o. sú slovenský výrobok, tým pádom je tu snaha vyplniť medzeru na trhu v nedostatku slovenského sušeného ovocia. Keďže na pultoch sa stretávame predovšetkým so sušeným ovocím dovezeným z USA, Pakistanu, či ostatných krajín blízkeho východu. Viac menej všetky tieto produkty sú chemicky upravované a tak nie sú úplne vhodné pre deti.

Myšlienka vyrábať sušené jablkové čipsy vznikla vlastne vďaka náhode, respektíve kvôli tomu, že v obchodoch je nedostatok sušených jabĺk, sušeného ovocia, ktoré by spĺňalo taký ten lepší štandard. Častokrát sa jedná o ovocie, ktoré už je opätovne zmäknuté v balení a nemá tú správnu chuť ani konzistenciu.

Naše jablkové chipsy Vitallife sú vyrobené z jabĺk pochádzajúcich zo slovenských sadov. Sú vyrobené bez konzervantov, chemického ošetrenia, Éčok a tým pádom sú vhodné nielen pre alergikov, ale aj pre deti, ako plnohodnotný doplnok stravy. Majú úžasnú chrumkavú chuť. Sušené jablká majú zachovaných 70% vitamínov a vlákniny. Vďaka vysokému obsahu prírodnej vlákniny sú jablkové chipsy vhodné aj pre starších ľudí tiež ako doplnok zdravej výživy.  Počas výroby sušených jablkových chipsov dochádza k úplnému odpareniu vody z jabĺk a tak v nich zostáva intenzívna jablková chuť. Okrem chrumkavej chuti sú mierne kyselkavé a je v nich cítiť skutočnú chuť jabĺk – dopestovaných tradičných spôsobom, je v nich chuť slnka.

Použitie: Jablká pridajte do svojho raňajkového musli, dajte ich deťom na desiatu, použite ich na koláč alebo ich len tak spapajte.

Zloženie: 100% jablká

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduSlovensko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili