Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Jablkové chipsy Vitallife

Sušené jabĺčka bez konzervantov a éčok. Výborná alternatíva k chipsom alebo zdravá sladkosť :)

Čítať ďalej
1,75 € (s DPH)
*
Kód:
6235
Výrobca:
Moje obľúbené0
Porovnanie s iným0
Pridať do zoznamu želaní
Momentálne vypredané

redeem
Nákupom tohoto produktu získate až 1 vernostný bod . Váš nákupný košík bude obsahovať spolu 1 bod, ktoré budú premenené na poukážku v hodnote 0,02 € .


Popis

Popis: Spomínate si na chutné jabĺčka, ktoré babička sušila celú zimu zo svojej úrody a vy ste ich po večeroch chrumkali pri telke? Tieto jablkové chipsy vám pripomenú dávny zázrak.

Jablkové chipsy Vitallife od spol. FINE STYLE s.r.o. sú slovenský výrobok, tým pádom je tu snaha vyplniť medzeru na trhu v nedostatku slovenského sušeného ovocia. Keďže na pultoch sa stretávame predovšetkým so sušeným ovocím dovezeným z USA, Pakistanu, či ostatných krajín blízkeho východu. Viac menej všetky tieto produkty sú chemicky upravované a tak nie sú úplne vhodné pre deti.

Myšlienka vyrábať sušené jablkové čipsy vznikla vlastne vďaka náhode, respektíve kvôli tomu, že v obchodoch je nedostatok sušených jabĺk, sušeného ovocia, ktoré by spĺňalo taký ten lepší štandard. Častokrát sa jedná o ovocie, ktoré už je opätovne zmäknuté v balení a nemá tú správnu chuť ani konzistenciu.

Naše jablkové chipsy Vitallife sú vyrobené z jabĺk pochádzajúcich zo slovenských sadov. Sú vyrobené bez konzervantov, chemického ošetrenia, Éčok a tým pádom sú vhodné nielen pre alergikov, ale aj pre deti, ako plnohodnotný doplnok stravy. Majú úžasnú chrumkavú chuť. Sušené jablká majú zachovaných 70% vitamínov a vlákniny. Vďaka vysokému obsahu prírodnej vlákniny sú jablkové chipsy vhodné aj pre starších ľudí tiež ako doplnok zdravej výživy.  Počas výroby sušených jablkových chipsov dochádza k úplnému odpareniu vody z jabĺk a tak v nich zostáva intenzívna jablková chuť. Okrem chrumkavej chuti sú mierne kyselkavé a je v nich cítiť skutočnú chuť jabĺk – dopestovaných tradičných spôsobom, je v nich chuť slnka.

Použitie: Jablká pridajte do svojho raňajkového musli, dajte ich deťom na desiatu, použite ich na koláč alebo ich len tak spapajte.

Zloženie: 100% jablká

Čítať ďalej
Detaily produktu
6235

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Slovensko
Váha/gramáž/objem
50g
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa