Gohyah (Kukva) čaj pre diabetikov

Gohyah (Kukva) čaj pre diabetikov

Čajovňa dobrých ľudí

2864

Liečivý čínsky čaj odporúčaný pre svoje skvelé vlastnosti hlavne diabetikom. celý popis produktu

Cena s DPH6,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 6 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 6 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,18 €.


Celý popis produktu

Popis: Čaj z liečivých horkých tekvičiek -  Gohyah (Kukva) je výborným čajom odporúčaným pre diabetikov, ktorý pomáha upraviť hladinu cukru v krvi. obsahuje charantín, vicín, peptidy a polypeptid-p (rastlinný inzulín) veľmi podobný bovinnému inzulínu, vďaka ktorému sa odbúrava glukóza z krvi. 

POMÁHA LIEČIŤ DIABETES MELLITUS
Čaj Gohyah má veľmi príjemnú len jemne horkastú chuť a dlhú tradíciu využívania v ázijskej kuchyni i medicíne.
Významnou pomocou je najmä pri cukrovke (Diabetes mellitus), pretože obsahuje charantín, vicín, peptidy a polypeptid-p (rastlinný inzulín) veľmi podobný bovinnému inzulínu, vďaka ktorému pomáha odbúravaniu glukózy z krvi a obnove pankreatic-kých buniek.
Práve vplyvu horkých tekvičiek Gohyah na liečbu cukrovky sa venuje vo vede zvýšená pozornosť. Ukazuje sa, že zvýšená produkcia beta-buniek Langerhansových ostrovčekov pankreasu (slinivky brušnej) zlepšuje schopnosť produkovať inzulín.
Pitie čaju z horkých tekvičiek odporúča aj filipínsky Ústav zdravia ako jeden z najlepších bylinných liekov so schopnosťou pomôcť pri liečení problémov pečene, liečbe cukrovky a AIDS.

TEKVIČKY A AIDS

Posledné výskumy potvrdili dôležitú úlohu čaju Gohyah ako zložky špeciálnych diét určených na obnovu poškodeného imunitného systému. Preto sa odporúča užívať ho i pacientom, žijúcim s diagnózou AIDS. Pri testoch v skúmavkách extrakt z horkých tekvičiek inhiboval vírusy HIV vďaka proteínom alfa a beta-momarchorín a MAP-30 (Momordica anti-HIV proteín).

ZDRAVOTNÉ HĽADISKO
Plody a aj listy horkých tekvičiek využívala aj klasická čínska medicína okrem spomínaných diagnóz aj na problémy s pokožkou, sterilitu žien, anémiu, znižovanie horúčky a detský kašeľ. Využíva sa aj antibakteriálny a antiparazitický účinok a pôsobenie na znižovanie replikácie vírusov v bunkách, vrátane vírusu Herpes simplex.
Gohyah, čaj z plodov horkých tekvičiek, pomáha pri trávení, fungovaní žlčníka a pečene, čistení krv, liečbe obličiek. Pôsobí močopudne, pomáha znižiť hladinu tukov v krvi a zvyšiť tvorbu materského mlieka. Nálev z horkých tekvičiek osviežuje, prináša pokojný spánok a dokonca pomáha znížiť účinky alkoholu. Jeho pitie je dobrou prevenciou proti chrípke, zápalom hrdla, kašľu a horúčkam. Pravidelné pitie čaju Gohyah pomáha predchádzať vzniku cukrovky a žlčových kameňov. Obsahuje veľa železa, beta-karoténu a ďalších dôležitých prvkov, zlepšujúcich imunitný systém človeka.

Použitie  a dávkovanie: Čaj Gohyah (3-5 g) zalejeme vriacou vodou a lúhujeme cca 5 minút. Môžeme ho piť aj vychladený s kockami ľadu, pomarančovým džúsom, medom a citrónom.

Zloženie: horké tekvičky gohyahParametre tovaru
Váha/gramáž/objem50 g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduVietnam

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili