Catuaba - afrodiziakálny čaj

Catuaba - afrodiziakálny čaj

Čajovňa dobrých ľudí

2868

Tradičné prírodné afrodiziakum z Južnej Ameriky celý popis produktu

Cena s DPH2,20 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 2 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 2 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,06 €.


Celý popis produktu

Popis: Tradičný bylinný čaj z kôry stromu (Erythroxylum catuaba) sa už po stáročia považujú za uznávané a obľúbené afrodiziakum Brazílčanov. Najmä pôvodné obyvateľstvo, napríklad Indiáni z kmeňa Tupi, o dobrom strome catuabe spievajú mnoho oslavných piesní a spomínajú ju aj vo svojich modlitbách. Hovorí sa, že ak muž splodí potomka do 60-ky, je to jeho zásluha. Neskôr je to už zásluha catuaby.

Čaj vám môže pomôcť:
· pri stimulácii nervovej sústavy, odstraňovaní impotencie a slabosti mužských pohlavných orgánov.
· ako prirodzené afrodiziakum a pri ďalších typoch nervových problémov, ako je nespavosť a hypochondria.
· V súčasnosti sa skúmajú antivírové účinky catuaby a jej úloha v liečbe AIDS.
· obsahuje vysoké hladiny minerálnych a stopových prvkov, napríklad horčíka, draslíka a vápnika, čím pomáha regenerovať, celkovo oživiť organizmus a navodiť pocit sviežosti. . Zaujímavé je dopriať si vitalizačnú kúru spolu s partnerom.

Dávkovanie: Ak skombinujeme dve liečivé dreviny z dažďového pralesa, catuabu a známe lapačo (lapacho), zvýši sa účinok oboch, pretože budú pôsobiť vo vzájomnej synergii. Zmiešame nastrúhanú kôru catuaby a lapača v pomere 1:1. Čaj si pripravíte asi 5 minútovým povarením kopcovitej lyžičky tejto zmesi v 3 Dl vody a následným lúhovaním ďalších 10-15 minút. Látky z kôry sa uvoľňujú pomalšie a ťažšie ako z listov.

Zloženie: erythroxylum catuabaParametre tovaru
Váha/gramáž/objem50 g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduJužná Amerika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.