Ceruzka na pery Zao

Zvýraznite vaše pery a dodajte im správne kontúry pred nanesením rúžu. Predlžuje trvácnosť rúžu alebo lesku celý popis produktu

Cena s DPH9,50 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Objavte celú škálu ceruziek na pery a zvýraznite svoje ústa. Organické certifikované zloženie rešpektuje jemnosť vašej pleti a obzvlášť dbá na tenkú pokožku v okolí pier.

Označenie typu pokožky: Výrobok je vhodný na všetky typy pokožky vrátane tej najcitlivejšej

Extrakt z bambuckého masla hydratuje a upokojuje. Bambucké maslo je jedlý produkt extrahovaný z plodov bambuckých stromov, ktoré rastú v zalesnených savanách západnej Afriky a ich meno znamená v miestnej reči “život”. Bambucké maslo hydratuje pleť, chráni ju pred vysušením. Neupcháva póry a zjemňuje pokožku tváre ako I celého tela.

Návod na použitie: Kontúrovacie ceruzky na pery umožňujú zvýrazniť vaše pery v spojení so ZAO rúžom alebo leskom. Predlžujú  trvácnosť rúžu na perách. Nezabudnite použiť  púder alebo minerálny make-up na pery pred aplikovaním linky a rúžu.

Tipy pre krásu od ZAO: Nakreslite obrys pier pred aplikáciou rúžu alebo lesku. Začnite v tvare „V“ hornej pery a v strede dolnej pery. Potom postupne pokračujte od kútikov pier, aby ste spojili body.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1,2g
Krajina pôvoduFrancúzsko
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu